Tõime turule kiire ja mugava lahenduse ettevõtetele, kuidas eraisikutelt teenuseid osta.

Kui seni oleme vahendanud eraisikute vahelisi teenuseid, siis nüüd tõime turule lahenduse ettevõtetele, et ka ettevõtted saaksid platvormi pakutavaid hüvesid kasutada. Kui seni on ettevõtetel eraisikutelt teenuste ostmist piiranud juriidilised väljakutsed, siis Handies on need mugavalt lahendanud oma rakenduse sees, mis tagab automaatselt kõik vajalikud lepingud iga tellimusega.
Handies Business nime kandvat teenust on pilootprojekti raames kasutanud juba mitu ettevõtet. Handiese  tegevjuhi Thomas Tammuse sõnul tuleneb Business võimaluse lisamine rakendusse turu tungivast nõudlusest. „Meie poole on pöördunud väga palju haldus- ja ehitusfirmasid ning korteriühistuid, kellel on suured valukohad pisitööde tellimisel ning seeläbi otsivad igapäevaselt nende murede likvideerimiseks kiireid ja usaldusväärseid lahendusi,“ rääkis Tammus, kelle sõnul on teenust katsetanud ettevõtete poolt tulnud seni ainult positiivset tagasisidet.
„Samuti oleme lahendanud mure, et ettevõte ei saa tellida endale appi eraisikut, kelle töö on tunduvalt soodsam kui ettevõttel ning oskused samaväärsed pisitööde ettevõtete poolt saadetava spetsialistiga. Seda esiteks juba seetõttu, et ettevõttel on hinnapakkumises lisaks töö alustustasule ka varjatud teenustasud, mis muudavad pisitööde pakkumise tunduvalt kallimaks,“ lisab Tammus.
Handies Business pakub ettevõtetele võimalust leida soodsalt ja kiirelt universaalne abimees – olgu selleks koristaja, elektrik, torumees, köögimasinate hooldustehnik jm. Arveldamine tehtud töö eest toimub läbi rakenduse kasutades selleks krediidikontot või ettevõtte krediitkaarti.

Ehitusettevõte Fidele on teenust kasutanud juba kolm kuud ja projektijuhi Märt Mõistuse sõnul sattus teenuse kasutamine väga õigesse aega, kuna ettevõte kolis oma kontorit ning enamus kolimisega seotud pisitöödest sai tellitud läbi Handies rakenduse. „Kuna kolimine on alati stressirikas tegevus, sest samal ajal on vaja ettevõttel teha ka põhitööd, siis tellisime kolimisega seonduva läbi Handiese ja ei rakendanud oma töötajaid kolimisel. Nii sai tellitud transport, mööbli kokkupanek, kaabelduse ümberpaigaldus ja ka muid töid. Handise poolt pakutud teenus oli kiire ja mugav,“ lisab Mõistus.
Idufirma Handies on Aare Sule ja Kaspar Triebstoki loodud lahendus, mis ühendab inimesed, kes vajavad kiiresti spetsialistide abi erinevate töödega. Teenuseid võib leida erinevatest valdkondadest, alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Tänaseks on rakendusega liitunud üle 2000 tegija ja pea 8000 klienti. Oma töödele on võimalik tegija leida vaid 2 minutiga. Rakenduse saab tasuta alla laadida Android-telefonis Google Playst ja IOS-iga App Store´ist.
Lisainfot Handies Business teenuse kohta leiab: https://duuabl.com/business/