Kes toimetavad Duuabl (endise Handies) kulisside taga? Järgmisena tutvustame teile Ainar Apset, kes liitus meeskonnaga eelmise aasta väga maagilisel kuupäeval ehk 10.oktoobril. Duuabl projektijuht Ainar hoolitseb keeruliste rakendusesiseste projektide planeerimise ja elluviimise eest. Loe, kuidas Ainar leidis oma tee meieni ja mis juhtus Andrestega.

Miks otsustasid Duuabl meeskonnaga ühineda?

Liitusin, et olla osa rakenduse elus hoidmisest ja kasvatamisest. Tahtsin suunata oma energia sinna, kus seda hinnatakse ning mille käigus oleks võimalik muuta inimeste elu lihtsamaks.

Tegu on kiiresti areneva ettevõttega, mis igapäevaselt lahendab väga seinast-seina probleeme. Tihtipeale seisnevad ajurünnakud kasutajamugvuse ja -soovide lahendamises, mille keskel olla on väga põnev.

Duuabl ärimudel põhineb jagamismajandusel, mis on pühendunud lisandväärtuse loomisele. Eestis on tuntumate seas tegutsemas sõidujagamisteenused (Bolt, Uber), majutusteenused (Airbnb) ja toidukullerid (Wolt, Bolt). Usun, et koduste tööde lahendamine on liikumas samas suunas.

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

Duuabl töökultuur on sõbralik, toetav ja aus.

Keegi ei võta otsuseid vastu puhtalt sisetunde põhjal, neid analüüsitakse ja testitakse. Suurim erinevus seisneb meeskonna oskuses ette mõelda – oluline pole, kus me oleme täna, vaid kus nädala, kuu või aasta pärast. Kui aus olla, siis minu päeva tipuks on tihtipeale just koosolekud ja selle käigus saadud uued ideed ja lahendused.

Handies Projektijuht Ainar

„Kõige jaburamad olukorrad veel Handiese aegadest“ esikohal on kindlasti Andreste küllus ja selle seletamise raskus. Nimelt, meil oli rakenduses kaks väga aktiivset Tegijat, mõlemad nimega Andres. Tegevusplaane arutades leppisime kokku, et ei koorma hetkel Andrest lisatöödega väga üle ja pakume mõlemad järgmise töö Andresele. Mõeldud – tehtud! Üks pakkus tööd seejärel Andresele ja teine Andresele. Lõpuks tuli aga välja, et suhtlesime siiski erinevate Andrestega. Andresed tegid kahepeale kõik tööd korralikult ära, kuid olukorra lahti harutamine oli tükk tööd.