Kes toimetavad Duuabl (endise Handies) kulisside taga? Järgmisena tutvustame teile Taavi Vällingut, kes on Duuabl projektijuht ning kelle saavutustepagasist saab välja tuua mitme auväärse hoone rajamise – alustades Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Soome telekanali MTV3 peamaja ja Eesti esimese liginullenergia kõrghoonega.

Taavi liitus Duuabl meeskonnaga eelmise aasta suvel ning hoolitseb keeruliste rakendusesiseste projektide planeerimise ja elluviimise eest. Loe, kuidas Taavi leidis oma tee Duuabl meeskonda ja milline senistest projektidest on kõige hingelähedasem.

Miks otsustasid Duuabl meeskonnaga ühineda?

Liitusin Duuabl meeskonnaga eelmise aasta suvel. Olles pikalt ehitussektoris tegutsenud, lummas mind Duuabl platvormi kontseptsioon, selle lihtsus ja meeskond selle taga. Minu jaoks on Duuablis töötamine täiesti uus karjäärisuund. Oma taustalt olen ma puhtalt ehitusjuht, kuid samas Duuabl võimaldab tegeleda ka valdkonnaväliste ülesannetega.

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

Duuabl meeskonnas töötamine erineb väga palju eelnevatest töökogemustest. Siin pole kohta kõrilõikajatele, kellele esmaoluline kasumi suurus ja selle saavutamise kiirus. Oluliseks peetakse hoopis protsessi edendamist ning selle läbipaistvust.

Üldine meeskonnavaim on innustav! Hindan omavahelist ausat suhtlust ja meeskonnakaaslaste sihikindlust ning pädevust. Tänu sellele olen saanud ise keskenduda rohkem protsessi edendamisele ja analüüsimisele.

Milline senistest projektidest on kõige eredamalt meeles?

Esimesena meenub karmi saatuse tõttu ratastooli jäänud Siimu kodus tehtud viimistlustööd. Duuabl rakenduse kaudu leidsin kohapeale appi Tõnise, kes toimetab ettevõttena Eesti Varahaldus.

Üheskoos sai parandatud automaatuste paigaldamise käigus tekkinud iluvead, paigaldatud taastusraviks vajalik ronisein, viimistletud akna- ja uksepaled ning soovinimekiri täieneb veel tänagi. Tegu on väga mitmekülgse projetiga, kus esikohal kvaliteet ja kliendi rahulolu!