Üritused ja meelelahutus

Ürituse planeerimine sisaldab nii peokohta kui ka meelelahutust. Peokorraldaja leiab tasakaalu sinu soovide ja rahakoti vahel.

Ürituste planeerimine ja põhjalik korraldustöö on hädavajalikud nende edukaks toimumiseks. Hea planeerija, korraldaja ja ülejäänud meeskond aitavad sul leida sobiva peokoha, valida ja organiseerida meelelahutuse, toitlustuse, vajadusel ka õhtujuhi, fotograafi ja muu vajaliku. Siin tulebki appi Duuabl ürituste ja meelelahutuse kategooria. Ürituste planeerimise, pulmakorralduse, toitlustusteenused, õhtujuhi ja muu peokorralduseks vaja mineva tiimi saad kokku panna siin lehel olevatest Tegijatest.

  • Ürituse planeerimine
  • Toitlustusteenused
  • Ürituste teeninduspersonal
  • Pulmakorraldus
  • Õhtujuht
  • Dekoreerimine
  • Muu

Tihti pole ahhetamapanevalt kauni peopaiga loomiseks väga palju vaja ja enamasti kehtib ütlus, et less is more. Ometi on selle ära tegemiseks vaja oskuslikku dekoraatorit, kes tabab täpselt ära peokorraldaja soovid ning leiab tasakaalu soovide ja reaalselt teostatava vahel.

Vähemalt sama oluline kui ilus peosaal, on kaasav, tore ja normaalse huumorisoonega õhtujuht. Nii nagu dekoraator, tabab ka õhtujuht ära peokorraldaja soovid, peo eesmärgi ja iseloomu ning saadud info põhjal paneb kokku õhtu (või miks ka mitte terve nädalavahetuse) kava. Õhtujuht korraldab mängud ja meelelahutuse, juhatab sisse nii esinejad kui kõned, annab endast kõik, et kõik pidulised tunneksid end hästi.

Hästi tunnevad inimesed end siis, kui neil on tore olla. Aga ainult sellest alati ei piisa. Et pidulised end tõeliselt nautida saaks, peavad neil ka kõhud täis olema. Väiksemate ürituste puhul nagu sõprade ja perega peetavad sünnipäevad või jõulud, on normaalne, kui toidulaua katab perenaine või tehakse seda kollektiivselt. Suuremate pidustuste puhul võtaks see aga üle mõistuse palju aega ja rabelemist. Sellepärast on järgmine äärmiselt oluline osa peokorraldusest toitlustusteenuse leidmine. Seoses üha erinevamate toitumisviiside ja -harjumustega võib tunduda, et ideaalset lahendust ei ole olemas, sest alati leidub keegi, kes midagi ei söö, aga meie usume, et kõik on võimalik ja ideaalne toitlustusteenuse pakkuja ON olemas. Tõenäoliselt siinsamas, Handiese Tegijate hulgas.

Eriti vingetelt üritustelt ei puudu ka teeninduspersonal. Garderoobineiud, suunanäitajad, kelnerid, baarmanid. Kõige olulisem osa peo teeninduspersonalist on muidugi need neiud või noormehed, kes tervitusjooke jagavad ja hiljem kõigi klaase täidavad. Olgu sul peole vaja ühte-kahte või kahtekümmet abilist, oled ilmselt õigel teel nende leidmiseks.

Tööde hind

Ürituste korraldamine on tavapärasest suurem töö mille hind sõltub töö mahust ja lepitakse kokku projekti käigus.

Leia parim Tegija.

Populaarsed kategooriad