Handies pakub korteriühistule võimalust leida soodsalt ja kiirelt abimees – olgu selleks koristaja, elektrik, torumees, köögimasinate hooldustehnik või kasvõii keegi, kes aitab lund lükata. Korteriühistul ei ole vaja sõlmida kalleid lepinguid teenusepartneritega, ega võtta tööle alalist töömees. Selle asemel vali Handies Business.

Mis on Handies Business?

Korteriühistul nagu ka ühel ettevõttel, on vaja paberi peab kõik oma kulukohad välja tuua. Selleks on vaja lepinguid, arveid ja muidugi ka töömeest ennast, kes seda kõike võimaldada saab. Kui seni said eraisikud kasutada Handies Tegijate abi, siis nüüd on see võimalus ka korteriühistutel ja ettevõtetel.

  • Hoiad kokku aega sobiva töömehe otsimisel.
  • Hoiad kokku raha haldusfirmadele maksmisel ning ei maksa kinni kalleid vahendustasusid teenuse pakkujate poolt.
  • Ei pea muretsema juriidiliste probleemide pärast Handies Tegija tellimisel.

Mitmed korteriühistud juba kasutavad Handies platvormi

„Kuigi mulle väga meeldib muru niita, siis kust see inimene leida, kui ise ei jõua? Hea on Handies lahti võtta ja vaadata, kes siin Tallinna kandis muru niidab ning see Tegija tuleb ja niidab ära“ räägib Kalamajas Köie tänaval oleva kortermaja juhatuse esimees Raivo.

„Kuigi oleme mõned kuud alles Handiest kasutanud on meil mõned värvimistööd olnud, oli aia lammutamise töö. Lasime ka katuses olnud augu ära parandada, et sügisvihmad sisse ei sajaks“ lisab Raivo.

Kas see on ikka seaduslik?

Kui seni on ettevõtetel eraisikutelt teenuste ostmist piiranud juriidilised väljakutsed, siis oleme need mugavalt lahendanud oma rakenduse sees, mis tagab automaatselt kõik vajalikud lepingud iga tellimusega. Sellise võimaluse lisamine rakendusse tuleneb turu nõudlusest. Mitmed haldus- ja ehitusfirmasid ning korteriühistuid on meie poole pöördunud, kellel on suured valukohad väiketööde tellimisel ning seeläbi otsivad igapäevaselt nende murede likvideerimiseks kiireid ja usaldusväärseid lahendusi.

Handies Business korteriühistule

Ühtlasi oleme lahendanud mure, et ettevõte ei saa tellida endale appi eraisikut, kelle töö on tunduvalt soodsam kui ettevõttel ning oskused samaväärsed väiketööde ettevõtete poolt saadetava spetsialistiga. Seda esiteks juba seetõttu, et ettevõttel on hinnapakkumises lisaks töö alustustasule ka varjatud teenustasud, mis muudavad väiketööde pakkumise tunduvalt kallimaks.

Lisaks sobiva töömehe leidmisele lahendab Handies ka olukorra, kus mõni ühistu liige soovib ühistule oma teenuseid osutada aga tema korrektne tasustamine võib keeruline olla. Nüüd saad naabripoisi seaduslik palgata korteriühistu hoovi niitma.