Handies rakendus on saanud uuenduse ning nüüdsest saab tellida korduvaid töid ühe liigutusega. Handies korduvtöö kasutamine on mugav ja mõeldud lihtsustamaks korduvatele ülesannetele Tegija leidmist. Näiteks, selle asemel, et iga nädal tellida koristaja, telli ta juba kolmeks kuuks ette ära.

Kuidas Handies korduvtöö tellimine käib?

  • Korduvtöö puhul esitad tellimuse ühe korra, seejärel Handies tellib sinu eest määratud aegadel Tegija automaatselt.
  • Korduvtöö tellimine on sama lihtne kui tavalise töö tellimine. Lihtsalt vajuta töö tellimise lehel “Ühekordne töö” sektsioonis nupule ja seadista tellimuste graafik, täpselt nii, nagu teed seda oma lemmikus kalendri äpis.
  • Korduvtöö tellimisel saad ka täpsustada kokkuleppe hinna, mida Tegija muuta ei saa.
  • Korduvtööd on võimalik seadistada täpselt nii kuidas soovid, kas töö tellitakse automaatselt iga päev, teatud nädalapäevadel või hoopis kord kuus, ise valid!
  • Kui Handies Tegija on esimese korduvtöö tellimuse vastu võtnud, siis kõik järgmised tellimused lähevad automaatselt sellele Tegijale.
  • Kui Handies Tegija peaks järgmisest korduvtöö tellimusest keelduma, siis tellitakse automaatselt asendus Tegija. Järgmine kord läheb tellimus ikka samale Tegijale kellega sai algselt tingimused kokku lepitud.

Korduvtöö tellimise eel, lepi Tegijaga tingimused ning üksikasjad enne kokku!

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.

Handies on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis.  Preaeguseks on meeskond juba järk-järgult kasvanud 10 liikmeni. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.