Kõik remont- ja väiketööks
kodus või töökohal!

Ehitus ja remont

Ehitus ja remont hõlmab töid vundamendist katuseni, aiast tänavani ning lammutusest siseviimistluseni. Kas plaanid kodu nullist üles ehitada või olemasolevat renoveerida, siit lehelt leiad Tegijad kaevetöödeks, üldehituseks, akende ja uste paigaldamiseks. Tahad uue kodu ette asfaltteed ja kaunist sillutist? Ka teedeehitus ja tänavakivide paigaldus on meie Tegijate käes kui lapsemäng!

Elektritööd

Juhtmed, kilbid, pistikud, releed ja lülitid. Kui need terminid on sinu jaoks suuresti võõrad või tead ainult, et tule saab põlema lülitist ja juhtmed on need ussid, mida mööda elekter liigub, siis on sul mõistlik elektritööde jaoks leida keegi, kes seda eriala tunneb. Elektrijuhtmete paigaldus, nõrkvoolutööd, tugev- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimine või energiamärgiste arvutamine on kindlasti sellised tööd, mida ei tasu Youtube’i videote järgi teha. Ka lihtsana tunduvad  väiksemad elektritööd nagu valgustite, pistikupesade ja lülitite paigaldamine on turvalisem lasta eksperdil ära teha.

Sanitaartehnilised tööd

Sanitaartehnniliste tööde kategooriasse võib lugeda kõik tööd, kus on vaja teha midagi torudega, veega või küttesüsteemidega. Või vannitoamööbliga. Siit leiad Tegija lihtsate torutööde tegemiseks, veeavarii likvideerimiseks ja wc-poti ning valamute-segistite paigaldamiseks. Aga mitte ainult! Kui oled ehitamas maja ja vajad kedagi pädevat näiteks küttesüsteemide renoveerimiseks, soojussõlme paigalduseks või vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimiseks, leiad samuti abi just siit.

Mööbel

Mööbel ümbritseb meid kõikjal – kodus, kontoris, vanaema juures. Mõnikord on vaja koju uut mööblit valida või tellida, mõnikord transportida või kokku panna. Ilma õigete vahendite ja oskusteta võib see osutuda keeruliseks. Olgu ülesandeks (köögi)mööbli kokkupanek ja paigaldus, eritellimusmööbli valmistamine, mööbli restaureerimine, värskendamine või konstureerimine – pädeva inimese nende lahendamiseks leiad siit.

Koristus-ja puhastusteenused

Koristamine võib olla väga teraapiline. On inimesi, kes naudivad väga akende pesu, kevadkoristust, ehitusjärgset koristust. Samuti on inimesi, kelle jaoks koristamine on tõeline õudus ja peavalu. Kui sina oled üks neist, siis Handiesel on sulle lahendus. Kui vajad abi sisekoristuse, välikoristustööde, kolimiseelse või -järgse koristusega, leiad siit inimese(d), kes seda tööd naudivad. Lisaks korteritele ja kontoritele vajavad puhastust suuremad ja keerulisemad objektid, niisiis oleme ka fassaadipesu, survepesu, soodapuhastuse ja kõrgtööde Tegijad siia lehele toonud.

Transport

Transpordi alla kuulub igasugune asjade või inimeste liigutamine, ükskõik kui suure või väikese veoga tegu. Sõiduki või haagise rent, kolmisteenus, kaubavedu, puksiirteenus, logistilised lahendused - you name it, we got it! Kui oled väsinud Woltimisest ja Boltimisest, leiad siit abi ka toidu kojuveoks poest või restoranist.

Kodutehnika

Kodumasinad, nagu kõik regulaarselt kasutuses olevad seadmed ja masinad, kuluvad, lähevad katki, vajavad hooldust, halvimal juhul välja vahetamist. Suuremate kodumasinate transportimine ja paigaldus omal käel võib keskmisel inimesel üle jõu käia, ka pole igaühel vajalikke teadmisi pesumasinate, ahjude või külmikute paradamiseks. Kui sind ootab ees uute kodumasinate paigaldus, nende parandus ja hooldus, kodutehnika paigaldus või parandus, aga ise ei oska, leiad lahenduse siit.

Hajastus- ja aiatööd

Aastaringseid töid nii toas kui õues on vaja teha nii korteri- kui majaomanikel. Ometi on tänapäeva kiire elutempo juures võimatu kõike ise teha. Ja kui ongi võimalik, siis mõnikord on lihtsalt hea, kui saab kellegi appi võtta, kes on mõnes asjas kiirem või osavam.

Eriprojektid

Eriprojektide alla kuuluvad remondi- ja ehitustööd, mis eeldavad põhjalikku planeerimist ja hõlmavad terve ruumi, hoone, osa hoonest – sanitaarremondist ja soojustustöödest kuni korteri või eramu renoveerimiseni.

Super Tegijad

Tõelised tähed, kes Sind alati on valmis aitama.

Leia parim Tegija.

Alusta oma kodu renoveerimist
Duuabl meeskonnaga

Enam ei pea tikutulega taga ajama, kes komplekstöö ära teeks! Duuabl Works paneb kiiresti ja mugavalt kokku vajaliku meeskonna kvalifitseeritud Tegijaid, kes soovitud ehitustööd ära teevad.

Kuidas see töötab?

Populaarsed kategooriad