Mööbel

Köögimööbli paigaldus ja transport pole kunagi olnud nii lihtsad. Leia vajalikud abikäed Duuabl rakendusest.

Mööbel ümbritseb meid kõikjal – kodus, kontoris, vanaema juures. Mõnikord on vaja koju uut mööblit valida või tellida, mõnikord transportida või kokku panna. Ilma õigete vahendite ja oskusteta võib see osutuda keeruliseks. Olgu ülesandeks (köögi)mööbli kokkupanek ja paigaldus, eritellimusmööbli valmistamine, mööbli restaureerimine, värskendamine või konstureerimine – pädeva inimese nende lahendamiseks leiad siit.

  • Mööbli kokkupanek ja paigaldus
  • Mööbli transport
  • Eritellimusmööbli valmistamine
  • Mööbli värskendamine
  • Mööbli restaureerimine
  • Mööbli konstrueerimine
  • Köögimööbli projekteerimine ja ehitamine
  • Köögimööbli kokkupanek ja paigaldus
  • Vana mööbli nõuetekohane utiliseerimine
  • Muu

Mööbel on vaat et kõige olulisem osa kodust. Ilma selleta on maja või korter lihtsalt tühi kast, millel neli seina. Nii nagu esimesel kohtumisel inimesega annab tema olemusest aimu käepigistus ja silmavaade, nii annab mööbel aimu kodu omanike iseloomust ja ilmavaatest. On neid, kes eelistavad vana, nö hingega mööblit ja on inimesi, kes soovivad oma koju täiesti uusi, miks mitte lausa eritellimusel tehtud asju.

Kui oled osa sellest seltskonnast, kes armastab antiiki ja muidu vana mööblit, siis tead kindlasti, et mõnikord on vaja kedagi, kes selle vana mööbli kas värskendaks või lausa restaureeriks. Kuigi tänapäeval on üsna populaarne sellise vajaduse tekkimisel minna ise kooli mööblirestaureerimist õppima, on ka neid, kes seda ei tee. Siis on hea leida mõni pädev restauraator, kes aitab nii nõu kui kui jõuga.

Uue ja värske mööbli fännidel on valik läbi kammida kõikvõimalikud mööblipoed. Nõudlikuma maitsega kodusisustajad võivad sealse valiku ees aga hätta jääda. Kui nii läheb, saab lasta mööbel valmistada eritellimustööna. Olgu see elutoa, lastetoa või köögi jaoks – eritellimusmööbliga võib täita kasvõi terve maja!

Mööbliga seotud Tegijate tööriistaarsenal on mitmekülgne. Igal endast lugu pidaval mööbli konstrueerijal, restaureerijal, valmistajal ja kokkupanijal on olemas kõik alates käsisaest ja akutrellist kuni lihvmasina ja nurgafreesini, viimistlusmaterjalidest rääkimata. Transpordi eesmärgil on vajalik ka piisalt suur sõiduk.

Tööde hind

Mööbli paigaldamise hind jääb vahemikku 31-64 eurot. Suuremate tööde hind sõltub töö mahust ja lepitakse kokku projekti käigus.

Super Tegijad

Tõelised tähed, kes Sind alati on valmis aitama.

Leia parim Tegija.

Populaarsed kategooriad