Nagu alati algas kõik
probleemist

Duuabl on esimene tööjagamisplatvorm, mis väärtustab ahela mõlemat poolt – nii klienti kui teenuse osutajat ehk Tegijat.

Meie lugu

Duuabl teekond algas probleemist, kus Aare Sule seisis silmitsi ülearu keerulise ülesandega leida oskuslik töömees. Kui ühel pool said kokku pikad ooteajad, kõrged hinnad ja halb kliendikogemus, oli ahela teises otsas näha alatasustatud ja ülekoormatud spetsialiste.

Koos Kaspar Triebstokiga pandi pead kokku ja hakati probleemile lahendust nuputama. Siht oli pakkuda võimalust, kus paari nupuvajutusega saab erinevatele väiketöödele abi, kuid seejuures väärtustada oma ala Tegija oskusi ja aega.

Meie kujutlusvõimel pole piire

Võtsime osa Red Bull Lennupäevalt, mil 36 tiimi võttis mõõtu omatehtud ja inimjõul töötavate (lennu)masinatega.⁠

Suur kummardus ja aplaus meie hulljulgele piloodile Ali, kes viis meie lennuki 5 meetrisele sõidule, napsates kogusoorituse eest meie meeskonnale 23nda koha!⁠

Tegija loob väärtuse

Esimesed Duuabl Tegijad värbas Aare platvormile otse ehitusplatsidelt, kuid nüüdseks on platvormiga liitunud juba üle 3000 Tegija. Nende seast leiab koduste tööde lahendamiseks kõikvõimalikud spetsialistid, alates santehnikutest, elektrikutest ja ehitajatest kuni koristajate ja mööbli koplekteerijateni välja.

Meie eesmärk luua unistuste “töökoht”, kus sotsiaalne kindlustunne ja tugissüsteem, saavad kokku paindliku eluviisi ja õiglase tasuga.

Handies Tegija Riho

Abi nupuvajutuse kaugusel

Kui ei ole aega

Keskmiselt 5% päevast ehk 72 minutit kulub majapidamistöödele. See ei pruugi esialgu tunduda suur number, kuid aasta lõikes teeb see kokku üle 400 tunni.

 

Kui ei oska

Ehitusettevõtted eelistavad tihtipeale suuremaid projekte ja pisitööd nagu ühe toa renoveerimine või terrassi ehitamine jäävad ootele. Mõnel juhul pöördutakse abiotsingutega sotsiaalmeedia poole, mille kaudu võib õnnestuda leida professionaalne meistrimees, aga võib sattuda ka täieliku soss-sepa otsa.

 

Kui ei viitsi

Tihtipeale on sisemise motivatsiooni leidmine võimatu. Absoluutselt iga muu tegevus tundub etem ja seeläbi ka pakilisem.