Duuabl alustas koostööd platvormitöötajatele spetsialiseerunud kindlustustehnoloogia ettevõttega Cachet, et tuua esmakordselt turule unikaalne platvormilt tellitud ehitustööde kindlustus. Partnerlusega luuakse läbipaistvam ja turvalisem keskkond nii platvormitöötajate kui ka klientidele.

Duuabli eesmärk on aidata kaasa ehitussektori digitaliseerimisele, et väiketööde teenused oleksid nii era- kui ka äriklientide vajadustele tuginedes alati mugavalt kättesaadavad. Duuabli kaasasutaja Tavi Maastiku sõnul on remonditeenuseid otsivate inimeste seas tõusnud nõudlus aga teatava kindlustunde järele.

„Meie platvormiga on liitunud tuhandeid kvalifitseeritud remondi – ja ehitustööde tegijat, kelle tööde rahulolu on seni kõrget hinnatud. Küll aga leidub nii Eestis kui ka mujal maailmas ikka olukordi, kus erinevatel põhjustel võib ilmneda mõni probleem peale tööde lõppu. See koostöö võimaldab meil olla teerajaja osapoolte vahelise suurema usalduse ehitamiseks,“ räägib Maastik.

Just esimese suurema kasvuaasta selja taha jätnud Duuabl plaanib sellel aastal laieneda ka uutele turgudele ning tegeleda aktiivsemalt rahakaasamisega kasvu kiirendamiseks. „Suurtele turgudele liikudes on kindlustuskaitse klientide selge ootus ja tingimus meile,“ lisab Maastik.

Cacheti kaasasutaja ja COO Kalle Palling rõhutab platvormitööde kasvavat populaarsust kogu maailmas, tuues esile vajadust optimaalsete kindlustuslahenduste järele. “Oleme uhked, et oleme selle arengu esirinnas, kasutades oma teadmisi, et pakkuda terviklikku kindlustuslahendust, kombineerides tehnoloogia ja kindlustuskaitse, mis on kohandatud platvormitöötajate ja jagamismajanduse platvormide ainulaadsetele vajadustele,” sõnab Palling.

Cachet on spetsialiseerunud digitaalsete, paindlike ja andmepõhiste kindlustuslahenduste väljatöötamisele, mis on kohandatud platvormitöötajatele ja jagamismajanduse platvormidele. Cachet tegutseb Baltimaades, Poolas ja Rootsis ning kavatseb sel aastal laieneda Põhjamaades veelgi. Nende klientide hulka kuuluvad teiste seas sellised tuntud nimed nagu Bolt Drive, Ryde, VOI ja Fleetfox.

Cachet
Cachet on Eesti kindlustustehnoloogia ettevõte, mis arendab digitaalseid, paindlikke ja andmepõhiseid kindlustuslahendusi platvormitöötajatele ja jagamisplatvormidele. Hedi Mardisoo ja Kalle Palling asutasid Cacheti 2018. aastal eesmärgiga edendada jagamismajandust ja platvormitööd, muutes kindlustusteenuseid õiglasemaks ning vähendada nendega seotud riske. Ettevõttel on EL-i maaklerilitsents ja 20+ strateegilist kindlustuspartnerit. Ettevõttes töötab 22 inimest.

Telli töö kohe

Saada tellimus ja aitame sul vajaliku töö kiiresti ning kvaliteetselt ära teha.

1Töö üldandmed
2Töö asukoht
3Töö kirjeldus
4Pildid ja dokumendid
5Kontaktid
DD slash MM slash YYYY

Leia parim Tegija.

Lae alla Duuabl rakendus ja leia sobiv Tegija oma tööle!