Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.

Ingvar on Handies rakenduse kaudu teostanud juba mitmeid töid ning on valmis ka sind sinu muredes aitama. Uurisime Ingvarilt tema töö kohta lähemalt ning saime temalt häid soovitusi, mida silmas pidada muuhulgas näiteks uue kodu soetamisel.
Miks ja millal võib inimestel ehituskonsultanti vaja minna?
Ehituskonsultanti läheb inimesel vaja näiteks ostetava kinnisvara ülevaatamisel, projekteerimise ajal, ehitushanke korraldamisel, ehitamise ajal, garantiiaja lõpul või vajalike rekonstrueerimistööde planeerimisel.
 
Mida tasub silmas pidada uue kodu ostmisel?
Esmatähtis on hinnata objekti seisukorda adekvaatselt ning mitte lasta emotsioonidel ennast pimestada. Kui Teil puudub varasem kogemus või teadmised kinnisvarast ja selle seisukorra hindamisest, siis soovitan kindlasti pöörduda asjatundja poole.
 
Milliseid ehitusvigu näete oma töö käigus kõige rohkem?
Uute korterite puhul vead maalri- ja plaatimistöödel, läbiviikude tihendamisel, isoleerimistöödel. Valminud majade puhul ka vead fassaadi- ja katusetöödel. Ehitustööde ajal konsulteerimisel esinevad vead seinast-seina ja laest laeni, midagi konkreetset ei saagi esile tuua.
 
Millise nõuande annaksid enda klientidele?
Kui ostate korteri uusarendusse, siis arvestage, et kõik kuulutuses esitatud fotod on illustratiivsed ning lõpptulemus — eriti üldaladel ning õuealal — ei pruugi olla selline nagu välja reklaamitakse.
 
Kuidas on sul Handies rakenduse kasutamine seni läinud?
Väga hästi. Rakendust on mugav kasutada. Tellijad on teenusega rahule jäänud ja soovitanud sõpradele.
Kui ka sinul on käsil uue kodu soetamine või mõni töö, kus võiks vaja minna ehituskonsultandi abi, kontakteeru Ingvariga julgelt läbi Handies rakenduse.
Lisaks Ingvarile on ka paljud teised Tegijad ja kategooriad leitavad Handies mobiilirakendusest, mille leiad nii Google Play’st kui ka App Store’st.
???? Uuri lähemalt handies.com ????
Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada?
Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.