Miks on massaaži vaja?
Massaaž on vajalik, et hoida enda keha kõige paremas ja tervemas vormis. Seda siis nii erinevate lihasprobleemide korral kui ka stressi leevendamiseks.
Milliste tervisehädade puhul massaaž aitab?
Tooksin välja mõned siin mõned näidustused, mille vastu massaaž aitab ning mida toetavad ka erinevad teaduslikud uuringud. Nendeks on:
Lihaspinged, lihaste valulikkus, liigesliikuvuse vähenemine, vale kehahoiak, halb rüht, pingepeavalu, aeglane vere- ja lümfiringlus, verevarustushäired, immuunsüsteemi nõrkus, vererõhu tõus, kehv enesetunne, masendus, unehäired, närvilisus, mõõdukas stress, vaimne tasakaalutus, väsimus vaimsest tööst, tähelepanuvõime langus.
Milliste aladega/töödega tegelevatele inimestele massaaž on hädavajalik? Miks?
Aus vastus oleks, et kõigil oleks seda vaja ja ei oska eraldi välja tuua, kellel rohkem, kellel vähem. Kindlasti peaksid massööri poole vaatama just kontoritööd tegevad inimesed, kellele eelnevalt mainitud näidustused on igapäevasteks probleemideks.
Kas tavaliselt käiakse massaažis üksi või kaaslasega?
Massaažis käiakse tavaliselt siiski üksi, kuid korraldatakse ka paarismassaaže, kus mõlema kliendiga tegeleb üks massöör. See on peamiselt populaarne paaride hulgas ning eriti sõbrapäeval. Samuti korraldatakse paarismassaaže ka juhtudel, kus inimene ei julge üksi massaažile tulla.
Kui kaua oled massaažiga tegelenud? Kus oled seda ala õppinud?
Nüüdseks olen juba tegutsenud 6,5 aastat. Oma erialal teadmised põhimahus olen saanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis.
Kas pakud teenust enda salongis või tuled vajadusel ka kliendile koju?
Teenust pakun enamasti enda salongis, kuid kliendiga kokkuleppel saan teha ka koduvisiite. Praeguses COVID-olukorras kodukülastusi siiski kellelegi ei soovita, vaid soovitan viia seansi läbi kontrollitud tingimustes, kus on kõik tingimused tagatud, et haigestumise oht oleks võimalikult väike.
Miks otsustasid Sina kasutada Handies platvormi?
Handise kasuks otsustasin just enda mugavuse pärast, kus saan tööd teha ja ka vajadusel ise otsida kedagi juba kliendina ühest kohast.
Mida annab Handies platvorm Sulle kui Tegijale?
Handies annab mulle laiema kliendibaasi, kus saan olla kättesaadavam suuremale hulgale inimestele. Läbi Handiese olen leidnud nii mõnegi püsikliendi.
Mida annab Handies platvorm kliendile?
Kliendil annab mugavuse leida enda jaoks just see tegija, keda vaja ning seda ilma liigse ajakulu ja muretsemiseta. Muretsemise all mõtlen siis eelkõige aja broneerimist, otsesuhtlust minu kui tegijaga ning ka makseid. Kõik toimub ühes platvormis.
Kas ja miks soovitad Handies platvormi teistele Tegijatele ja klientidele?
Ikka soovitan. Seda just seetõttu, et seda on mugav ja turvaline kasutada kõigil osapooltel.