Merylin ja Silvi lõid oma koristusettevõtte WeClean OÜ läinud aasta suvel. Handiesega liituti õige veidi hiljem. WeClean pakub peamiselt kodude, kontorite ja restoranide-baaride koristusteenust, kuid Tegijad on pädevad ka toitlustuses ja ürituste korraldamises. Merylin ja Silvi ise peavad enda suurimaks plussiks paindlikkust ja personaalset lähenemist.

Oleme väga personaalse lähenemisega, ükski teenus ei ole kivisse raiutud!

Kui Merylin ja Silvi ühel detsembrikuu päeval Handiese kontorisse sisse astusid, oleksid nad justkui päikese endaga kaasa toonud. Mõlemad pakatasid energiast ja silmis säras entusiasm ja töötahe! Oma lapsekingades ettevõtte käekäigu kohta ütlesid nad, et vähest reklaami arvestades läheb äril väga hästi. Lisaks Handiesele leitakse kliente sotsiaalmeediast, kindlasti aitab edule kaasa rahulolevate klientide kiidulaul.

Hetkel tegutseb WeClean peamiselt Harjumaal-Järvamaal ning Otepääl, kuid laienemise plaan on juba paigas. Küsimuse peale, kui suuri objekte nad töösse võtavad, öeldi kui ühest suust, et mingit piirangut ei ole, kõik on läbirääkimiste küsimus ja oma ettevõtte ühe suurima plussina näevad nad just personaalset lähenemist.

Üks mööndus siiski on – ehitusjärgset koristust WeClean ei paku, selle nimel töö veel käib. Praegu tegeletakse kodude, kontorite ning baaride-restoranide koristamisega.
Lisaks personaalsele lähenemisele toonitavad naised, et oma koristustöös kasutavad nad lisaks tavalisele koristuskeemiale ökoloogilisi bioaktiivseid puhastusvahendeid männiseemnete ekstraktist, mis tekitab pindaktiivseid aineid. “Keemiat kui sellist siin sisuliselt polegi!”

Handies Tegija WeClean.

Milline on olnud kogemus Handiesega?

Jutuajamise käigus Silvi ja Meryliniga uurisime muidugi ka nende Handiese kogemuse kohta – kuidas sujus registreerimine, mis on nende ootused-lootused rakendusele, mis on hästi, mis halvasti.

“Registreerimine oli tegelikult lihtne. Võib-olla esialgu jäi arusaamatuks ettevõtte sidumine, aga natuke vaatasin äpis ringi ja tegelikult oli lihtne. Mulle väga meeldib, et Liis tagib kommentaarides ära, kui mõni koristuse töö seinale on lisatud. See on hästi mugav.”

Handiese plussidena tõid neiud välja, et kliendid saavad otse nende poole pöörduda või postitada oma soovi seinale. Ja kui neil jääbki mõni töö kahe silma vahele, juhib Handiese tiim sellele tähelepanu. Siinkohal tuleb ära mainida, et tänaseks on töös arendus, mis saadab uute tööde kohta teavituse kõigile aktiivsetele vastava valdkonna Tegijatele.

Kiidusõnu Handiesele jagus WeCleanil veel. Näiteks usuvad nad, et platvorm annab hea võimaluse ettevõtlusega alustamiseks. Osalt selle pärast, et paberimajandus on automaatne ja korrektne, töötasu saab ise määrata ning platvormi kasutamine on lihtne. Merylin ja Silvi soovitavad Handiest nii kliendi kui Tegijana.

“Tahaksime, et saaksime katlakivi eemaldada vaid sõrmenipsuga!”

 

Telli WeClean teenuseid läbi Handies rakenduse!