Oled otsimas viisi kuidas maandada enda pingeid aga ei tea kuidas? Selg valutab, õlad on kanged? Meil on lahendus, mis nõuab ainult mõnulemist. Telli Handies Tegija Kadi, kes on kvalifitseeritud massööri endale koju või miks mitte kontorisse.

Milliseid teenuseid Handies Tegijana pakud?

Praegu pakun meditatiivset aroomimassaaži ja vana-eesti massaaži klassikalise massaaži täiendusena. Võimalusega kasutatavad õlid ise välja valida saab end igapäevaelust turvaliselt välja lülitada ja maksimaalselt lõõgastuda. Vana-eesti massaažis on rohkem lihastöötlust, kuid on ikkagi mõnusalt sujuv. Olen ühendanud massaažidega ka natuke energeetilisemat poolt, mida mitmed kliendid ongi kogenud kui “trippimist”, kuna teadvuse seisund muutub. Tavaline on, et ollakse pärast suures eufoorias ja õnnetundes ning tullakse välja uute ideede, lahenduste ja energiaga.

Kus saavad kliendid teie teenuseid tellida?

Teenuseid pakun peamiselt Tartus, kuid aegade sobivusel ka Tallinnas.

Mis on teie varasem kogemus?

Poolteist aastat olen õppinud Alar Krautmani Terviseakadeemias, massaaži aktiivsemalt praktiseerinud umbes 2 aastat.

Miks peaksid kliendid just teid tellima?

Minu lähenemine on suunatud vaimsele tervisele, sest stress ja ärevus on kahjuks veel inimeste igapäevaelu osaks ning see on minu arvates aluseks ka enamus haigustele.

Kindlasti pole Kadi tüüpiline Handies Tegija, kes tuleb aitab nagi või riiuli seina. Küll aga on siiski mängus kuldsed käed – käed, mis ravivad!

Kes on Handies Tegija?

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ehk Tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.

Handies on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis.  Preaeguseks on meeskond juba järk-järgult kasvanud 10 liikmeni. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.