Tööde ja teenuste tellimine läbi digiplatvormide lammutab väljakujunenud mudelit. Selle asemel,  et on mitu vaheltkasuvõtjat, kes muudavad töö kalliks ja kahandavad töömeeste sissetulekut, saab palgata Handies platvormi Tegija. Meie viimase 6 kuu statistika näitab, et tellitakse järjest enam ka muid teenuseid. Sealhulgas on hüppeliselt kasvanud töömehe tellimine läbi digiplatvormi. 

Platvormitöö ja töömehed

Platvormitöö on tulnud selleks, et jääda, sest see on osapooltele mugav. Kui seni on platvormistööde puhul negatiivse argumendina välja toodud madalaid töötasusid, siis Handies on seda juba mõnda aega muutnud. 

„Mõnes mõttes oleme me revolutsionäärid, sest meie eesmärk on, et erinevad teenused ja tööd oleksid soovijatele kiiresti kättesaadavad ja teiselt poolt tööde tegijad saaksid oma töö eest väärilist tasu. Kui me viime otse, kiiresti ja mugavalt kokku tööde tellija ja Tegija, siis kaovad vahelt ära kõik võimalikud liigsed vahendajad ja vaheltkasuvõtjad. Sedasi leiab töö kiiresti tegija ja tegija väärilise tasu ning ühtlasi saab nautida kõiki platvormitöö mugavusi nagu paindlik tööaeg ja võimalus teha seda, mis talle meeldib,“ ütleb Handies tegevjuht Thomas Tammus.  

Töömehe tellin Handiesest!

Suuresti on harjutud digiplatvormide kaudu tellima lihtsaid teenuseid nagu toidu kuller ja transport. Selle kõrval on avastatud ka keerulisemaid teenuseid ja töid pakkuv Haandies platvorm. 

„Maailmas on väga palju keerulisemaid asju, kui taksosõit või toidu kojuvedu. Samas on tarbijad juba harjunud rakenduste poolt pakutava mugavusega, tellides üha rohkem ka keerulisemaid töid ja teenuseid läbi Handiese. Viimasel ajal on palju tähelepanu saanud platvormitööd üldist negatiivset tagasisidet.  Handies platvormil  saavad kõik töötegijad ise määrata, kui suur on nende teenistus,“ lisab Tammus. 

Handiese tööde nimekirjast võib leida väga esinevaid töid alates tavapärasest koristusest, muru niitmisest, elektritöödest ja akende pesust kuni terrassi ehituse ning animatsioonide tegemiseni.

On ette tulnud ka eriskummalisi ja väga keerulisi töid, mida on tellitud nagu maakivide ladumine autole, mis kestis 8 tundi või siis kortermajale uue trepi ehitamine, mille tellis üks Tallinna korteriühistu.

Thomas Tammus