Suure tõenäosusega pole akna pesemine, heki lõikamine või seina värvimine ülearu keeruline. Küll aga tahe see ette võtta on teine küsimus. Väärtushinnangute teisenemine, sealhulgas ühiskonna heaolu kasv, peresisene harmoonia ja vaba aja väärtustamine, on muutnud suhtumist kodustesse töödesse. Sealjuures on muutunud ka viis, kuidas majapidamis- ja ehitusteenuseid tellitakse. Lisaks töö kvaliteedile, on olulisel kohal kiirus ja mugavus. Just tänu nendele omadustele, on turgu üle võtmas tööjagamisplatvorm Duuabl, mis viib kokku oma ala Tegijatega.

Mul on nii kiire!

Kui oled öelnud sõnad „mul on nii kiire“ või „mul ei ole aega“, küsi iseendalt, kuhu see aeg siis läheb ja kas see on seda väärt. Vastavalt Eesti Rahvastiku ajakasutuse uuringule, kulub keskmiselt 5% päevast ehk 72 minutit majapidamistöödele. See ei pruugi esialgu tunduda suur arv, kuid aasta lõikes teeb see kokku üle 400 tunni.

Jättes suurpuhastuse, aknapesu või pehme mööbli puhastuse oma ala spetsialistile, saab kodu pikemaks ajaks värske mulje, kulutamata enda väärtuslikku aega. Sama kehtib ka hooajaliste aiatööde puhul. Oma ala Tegija, saab tegeleda hekilõikuse või muru niitmisega, mil ise loed näiteks head raamatut või veedad aega perega.

Ma ei viitsi!

Tihtipeale on sisemise motivatsiooni leidmine võimatu. Absoluutselt iga muu tegevus tundub etem ja kohe seeläbi ka pakilisem. Vast meenub mõni olukord, kus külla minnes toa nurgas märganud kokku panemist ootavat mööblit, laes rippuvaid juhtmeid või musti nõusid kraanikausis. Kui ühe jaoks tundub tükkidest mööbli kokkupanek kui täiskasvanutele mõeldud LEGO, siis teisele nuhtlus.

Muidugi leidub ka täielikke vastandeid, kelle kodu särab laitmatult ja iga asi on oma õiges kohas. Küll aga leidub majapidamises töid, millega ise ei tasu siiski kätt proovida. Eeskätt kuuluvad sinna erialalisi teadmisi nõudvad ülesanded, nagu plaatimine, elektri- ja torutööd. Lisaks tasub enne uue tapeedi seina panemist või maha joostud nurkade taastamist, teha põhjalikult eeltööd. Enamjaolt on untsu läinud katsetuse parandamine lõppkokkuvõttes kordades kallim ja närvesöövam, kui kohe spetsialist kaasamine.

Otsi kui tikku heinakuhjast

Pädeva spetsialisti leidmine võib olla keeruline. Ehitusettevõtted eelistavad tihtipeale suuremaid projekte ja pisitööd, nagu ühe toa renoveerimine või terrassi ehitamine, jäävad ootama. Mõnel juhul pöördutakse sotsiaalmeedia poole, mille kaudu võib õnnestuda leida professionaalne meistrimees või sattuda hoopis soss-sepa otsa.

Duuabl Tegijaid iseloomustab ausus, osavus ja tahe! Tegijad on toonud välja enda suurimad trumbid ja oskused. Iga Tegija profiilil on esile toodud eelnevalt saadud arvustused ja ka soovitud tunnitasu. Tänu sellele on spetsialisti leidmine kiire, mugav ja mis põhiline, algusest lõpuni läbipaistev.

Mis teenuseid Duuabl Tegijad pakuvad?

Platvormilt leiab nii elektrikke, santehnikuid, ehitajaid, koristajaid, arboriste, kolijaid kui ka mööbli kokkupanekuga tegelevaid Tegijad. Kokku on platvormil ligi 100 erinevat tööliiki.

  • Ehitus- ja remonditööd hõlmavad töid vundamendist katuseni, aiast tänavani ning lammutusest siseviimistluseni. Suvehooaja saabumisega koguvad populaarsust terrassi ehitus ja hooldus, tänavakivide paigaldus ja fassaaditööd.
  • Hooajalised tööd toovad kaasa muru niitmist, heki lõikamist, rohimist, puude ja põõsaste istutamist kui ka välja juurimist.
  • Koristus- ja puhastusteenuste hulka kuuluvad nii sise- kui ka väliskoristustööd, akende pesu, vaipkatete ja pehme mööbli puhastus. Lisaks oodatakse platvormil ehitusjärgse koristuse ja fassaadipesu soovijaid.

Kuidas tellida Duuabl Tegija?

Duuabl tööjagamisplatvorm toimib kahe rakenduse koostöös – kliendi ja Tegija äpp. Kliendiks registreerimiseks tuleb nutiseadmesse alla laadida Duuabl rakendus. Olles loonud kasutaja, avaneb võimalus tutvuda Tegijatega nii kategooriate, oskuste kui ka asukoha põhjal.

Juhul, kui Tegijate rohkuses ei suuda valikut teha, saab oma murest märku anda ka tööde seinal. Seeläbi saab iga antud kategooria tööst huvitatud Tegija vastava teavituse. Kiirema vastuse saamiseks tasub aga tehtavat ülesannet võimalikult põhjalikult kirjeldada ja võimalusel lisada juurde ka pilt.

Küll aga, enne esimese tellimuse tegemist, tuleb sisestada toimiva maksekaardi andmed. Kogu arveldamine Tegijaga toimub platvormil automaatselt ehk puudub vajadus sularaha välja võtta või eraldi arvet tasuda.

Tööjagamisplatvorm Duuabl on justkui vahelüli, mis viib kliendid oma ala Tegijatega kokku. Pole oluline, kas plaan on alustada kapitaalremondiga või tellida mõni pisitöö – töö leiab Tegija.

Lae alla Duuabl rakendus!