Selle nädala kõige silmatorkavam Handies Tegija on Randar! Lisaks sellele, et ta on kõige tegusam Handies Tegijate ja oleme klientidelt kuulnud ainult kiidusõnu tema tehtud töö kiiruse ja kvaliteedi eest. Randar on Tegija kellele saab alati loota, et ta leiab meie klientidele kõige sobivaima lahenduse.

Handies Tegija oskused

Peamiselt tegeleb Randar sanitaartehnilistetöödega ning elektritöödega. Randaril on ehitusvaldkonnas üle 15 aasta pikkune kogemus. Tänu sellele oskab Tegija abiks olla ka muudes valdkondades ja ega ühe kapi kokkupanek suurt väljakutset paku.

Mis piirkonades saab Tegijat tellida?

Handies Tegija Randar liigub kõige enam Tallinna ja Põlvamaa vahel kuid vajadusel üritab ta igasse eesti otsa jõuda. Lisaks on Randar ka aktiivne ka meie chatis kus ta on klientidele vajadusel nõu andnud.

Peamiselt soovitab Randar Handies rakendust kuna sealt leiab abilise kiirelt ja lihtsalt ilma, et peaksid suurte ettevõtete järjekorras töömeest ootama.

Aitäh sulle Randar su imelise töö eest!

Kes on Handies Tegija?

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ehk Tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.

Handies on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis.  Preaeguseks on meeskond juba järk-järgult kasvanud 10 liikmeni. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.