Istusime Helduriga ühel vihmasel oktoobrikuu hommikul tassikese kohviga laua ääres ning rääkisime, kuidas tal Handies Tegija rolls läheb ja kuidas saame üheskoos maailma paremaks muuta.

Heldur liitus meiega juba aastal 2019, mil alustas tegutsemist ettevõtjana Transec OÜ nime all. Ajal, mil Handies oli veel vanas kuues ja koroonast polnud midagi kuulda. Pandeemia tulekuga muutus ka turg ning Heldur, nagu ka ülejäänud maailm, kohanes vastavalt nõudlusele.

Miks olla Handies Tegija?

Ettevõtjana on ta proovinud ka teisi sarnaseid rakendusi, kuid eelistab ikka Handiest. „Handies teeb asja teistmoodi. Te jälgite platvormil pakutavaid töid ja tegelete nii kliendi kui Tegijaga. Ei jäta töid õhku rippuma.

“ Üheks rakenduse suurimaks eeliseks on oma nime ja näoga tööle garantii andmine. Klient teab täpselt, kelle ta endale teenust osutama tellib. Veelgi olulisem, teenuse osas kaovad ära vahemehed ehk selle asemel, et maksta ettevõttele projektijuhi ja ülejäänud meeskonna töö kinni, maksab klient otse Tegijale tunnipõhise või kokkuleppe tasu.”

Ei leita töömeest

Täna saab Heldur pea kolmandiku oma tööpakkumistest läbi Handies rakenduse. “Tihti on inimestel kõik oskused endal küll olemas, kuid puuduvad lihtsalt vahendid tööde teostamiseks. Siinkohal tulengi hea meelega appi. Nii tore on näha, kui minu tehtud töö teeb kliendi nii rõõmsaks!”

Talle meeldib teha väikeseid remonditöid. Ehitustööde valdkond ja suuremad projektid jäägu teistele Tegijatele.

 „Väikestele parandustöödele töömeest leida ei ole üldse mitte lihtne, pigem aeganõudev ja kulukas.”

Tagasiside on võti

Küsimusele, kuidas saaksime end parendada ja temasuguseid SUPER-Tegijaid veelgi rohkem motiveerida, vastas Heldur, et ka Handies Tegija võiks saada anda tagasisidet oma kliendile.

Mõistame Heldurit hästi, ning omalt poolt saime funktsiooni äsja lisatud. Tegeleme igapäevaselt Handies kvaliteedi ja arenduse parendamise nimel ning hindame iga tagasiside kõrgelt!

Kui vajad endale asjalikku maalrit, üldehitajat, remonditööde teostajat, mööbli paigaldajat, pisemate elektritööde teostajat või erinevate paigaldustööde (kardinapuud, riiulid, nagid, peeglid jms) tegijat, siis telli Heldur L. läbi Handiese rakenduse vaid mõne minutiga.