Istusime Helduriga ühel vihmasel oktoobrikuu hommikul tassikese kohviga laua ääres ning rääkisime, kuidas läheb temal ja kuidas saame koos Handiesega maailma paremaks muuta.
Heldur liitus meiega juba aastal 2019, mil alustas tegutsemist ettevõtjana Transec OÜ nime all. Ajal, mil Handies oli veel vanas kuues ja koroonast polnud midagi kuulda. Pandeemia tulekuga muutus ka turg ning Heldur, nagu ka ülejäänud maailm, kohanes vastavalt nõudlusele. Ettevõtjana on ta proovinud ka teisi sarnaseid rakendusi, kuid eelistab ikka Handiest. „Handies teeb asja teistmoodi. Te jälgite platvormil pakutavaid töid ja tegelete nii kliendi kui Tegijaga. Ei jäta töid õhku rippuma.“ Üheks äpi suurimaks eeliseks on oma nime ja näoga tööle garantii andmine. Klient teab täpselt, kelle ta endale teenust osutama tellib. Veelgi olulisem, teenuse osas kaovad ära vahemehed ehk selle asemel, et maksta ettevõttele projektijuhi ja ülejäänud meeskonna töö kinni, maksab klient otse Tegijale tunnipõhise või kokkuleppe tasu.

 „Väikestele töödele töömeest leida ei ole üldse mitte lihtne, pigem aeganõudev ja kulukas”,

nendib Heldur ning kinnitab, et Handies on selleks tõesti hea platvorm. Täna saab Heldur pea kolmandiku oma tööpakkumistest läbi Handies rakenduse. “Tihti on inimestel kõik oskused endal küll olemas, kuid puuduvad lihtsalt vahendid tööde teostamiseks. Siinkohal tulengi hea meelega appi. Nii tore on näha, kui minu tehtud töö teeb kliendi nii rõõmsaks!” Talle meeldib teha väikeseid remonditöid ja osutada transpordi teenust. Ehitustööde valdkond ja suuremad projektid jäägu teistele Tegijatele ????
Küsimusele, kuidas saaksime end parendada ja temasuguseid ülitegijaid töömehi veelgi rohkem motiveerida, vastas Heldur, et ka Tegija võiks saada anda tagasiside kliendile. Mõistame Heldurit hästi, ning omalt poolt saime funktsiooni äsja lisatud. Tegeleme igapäevaselt Handies kvaliteedi ja arenduse parendamise nimel ning hindame iga tagasiside kõrgelt!
Kui vajad endale asjalikku maalrit, üldehitajat, remonditööde teostajat, mööbli paigaldajat, pisemate elektritööde teostajat või erinevate paigaldustööde (kardinapuud, riiulid, nagid, peeglid jms) tegijat, siis telli Heldur L. läbi Handiese rakenduse vaid mõne minutiga.