Eriolukord pani Eesti inimesed koduremonti tegema ja kasvatas nõudlust ehitustööliste järele. Kõige populaarsemaks tööks on vannitoaremont, näitab statistika.

Handiese tegevjuhi Thomas Tammuse sõnul tellitakse lisaks siseviimistluse tegijatele üha enam ka ehitusalast konsultatsiooni ja üldehitustööde tegijaid. Kõige kõrgemas hinnas on nende statistika põhjal just plaatijad ja torutööde tegijad.

«Väga paljud üritavad remonti ise teha ja tellivad keerulisematele töödele meie spetsialisti, ent palju on ka neid, kes on sõitnud eriolukorra ajaks linnast maakoju ja lasevad sel ajal oma kodus täieliku remondi teha. Koroona on pannud inimesed mõistma, kui oluline on see, et kodus oleks hea olla,» selgitas Tammus, kelle sõnul on nad näinud ka seda, et inimesed, kellel puudub vastav kogemus üritavad teha ise ka keerulisi töid ja selle tulemusel kaotavad nii aega kui ka raha.

«Meil on liiga palju näiteid, kus Handiese töötegijad teevad kellegi tööd ümber ja see on omanikule oluliselt rohkem maksma läinud kui professionaali kaasamine algusest peale.»