Meie senine kogemus kõikide tööde puhul näitab seda, et eduka ja kvaliteetse töö tagavad suhtlus ja ühine arusaam, mida soovitakse saavutada. Selleks, et kohapeale jõudes ei ootaks üllatusi, tasub detailid ikka üle arutada. Selleks on Handies rakenduses olemas uus funktsionaan nimega Handies Chat.

Töö kirjeldus ja Handies Chat

Iga töö puhul peab alati lisama kirjelduse ja soovitavalt ka pildid tööst mida soovitakse teha. Igasugune visuaalne materjal (pildid, joonised jms) tulevad alati ainult kasuks. Need on ühelt poolt Tegijale töö tegemisel sisendiks ja teisal on need antud töö lahutamatu dokumentatsioon, mida saab vajadusel hiljem kasutada kui peaksid lahkarvamused tekkima.

Sõnumid ehk Handies Chat annab osapooltele enne tööga alustamist võimaluse vestelda, vahetada arvamusi, ettepanekuid. Samuti saab läbi Handies Chati küsida erinevatelt Tegijatelt arvamusi plaanitava töö osas või lihtsalt küsida nõu, kui seda peaks vaja olema.

Millal saab Chati kasutada?

Chati saab alati kasutada, olenemata kas tööpakkumine on vastu võetud või mitte. Samuti on võimalik omavahel suhelda ka seinale lisatud postituse puhul.

Duuabl chat kasutuses

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.

Handies on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis.  Preaeguseks on meeskond juba järk-järgult kasvanud 10 liikmeni. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.