Selle nädala parim Handies Tegija Aigar on valitud välja kuna kliendid on teda rohkelt kiitnud tema kiiruse, kvaliteedi kui ka viisakuse poolest. Lisaks on Aigar andnud meile rohkelt tagasisidet, aidates sellega muuta Handies rakendus kõigile parimaks kohaks kus leida enda töödele Tegija, või panna enda oskused raha teenima.

Handies Tegija oskused

Peamised tööd, mis on tellitud minu käest läbi Handies rakenduse, on olnud värvimistööd, erinevaid riiulite ja kardinapuude paigaldused köögimööbli monteerimine ja paigaldus ning terrassiplaatide paigaldus.

Ehitustööd & Remont

“Mulle meeldib tegeleda korteri renoveerimistööde ja kapitaalremondiga.”

Haljastustööd

Peale ehitustööde on olnud minu andeks ka erinevad haljastustööd. Minu suuremateks haljastusprojektideks on olnud korteriühistu ümbruste mullatööd.
Töötegu on olnud sõelutud mulla tellimine, seejärel selle tasandamine, siis tihendamine ja lõpuks seemne külv.

Olen ka hooldanud palju elupuude, okaspuude ja lehtpuude hekke, lõiganud viljapuude oksi ja istutanud lilli ja muid taimi. Saan hakkama ka paljude muude töödega mida ei hakka kõike siinkohal üles loetlema.

Ehitusjärgne koristus

Ehitusjärgses koristuses on löödud läikima minu käe all uus kuuekordne korterelamu mäepealse tänaval. Lisaks ka muid väiksemaid objekte.

Tegevuskoht

Eelistatavad asukohad on Tallinnas, kuid ka Tartus, kuna see on mu teine kodu kus käin vähemalt kord nädalas. Hinnas kokkuleppele jõudmisel olen nõus tegema töid ka üle Eesti.

Aitäh Aigar, et aitad muuta meie rakendust paremaks ning tood naeratuse meie klientide näole!

Kes on Handies Tegija?

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ehk Tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.

Handies on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis.  Preaeguseks on meeskond juba järk-järgult kasvanud 10 liikmeni. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.