Saage tuttavaks – Duuabl Tegija Alla, kes on proovinud läbi kõik tööampsude rakendused ja lõpuks leidis selle õige. Alla tegeleb ürituste dekoreerimisega ning pakub erinevaid haljastusteenuseid. Duuabl (endise Handies) platvormi kaudu on end proovile pandud koristus- ja puhastusteenuste, transpordi ja haljastusteenuste osutamisega. Muideks, on Alla juba nii tubli Tegija, et kutsusime ta endaga Kodustiil saatesse kaasa, et jagada Tegija kogemusi.

Oma töös paneb Alla rõhku kvaliteedile ja kliendisuhtlusele

Mõlemad pooled peavad olema rahul – tema kliendiga ja klient tema tööga. Suhtlusest kliendiga peaks selgeks saama, mis on kliendi ootused ning mis võimalused ja tingimused töötamiseks on. Kui millegi üle nuriseda, tunnistab Alla, et aja planeerimine on asi, millega ta vahetevahel hädas on.  Mõnikord satuvad ette ootamatud takistused, mille tõttu ta igale poole ei jõua. Ta ütleb, et kui tal oleks supervõimed, siis lisaks ta ööpäevale viis tundi juurde. Lisaks ütleb Alla, et tal on raske öelda “ei”, ka see võib mõnikord ette tuua hilinemise.

Duuabl Tegija Alla Kodustiil saates

Mees tunniks

Rääkides edasi võimalikest arengukohtadest ja soovitustest, mida Duuabl võiks teha, räägib Alla Venemaal väga populaarsest rakendusest nagu “mees-tunniks”, mis on sisuliselt sama teenus kui Duuabl. Siinkohal mainib Alla, et ka Duuabl võiks olla kasutatav vene keeles. Artikli ilmumise ajaks on Duuabl tiim mitmekeelsuse mingil määral rakenduses taganud. Suur maa on veel minna, kuid iga päev on näha edusamme. Alla soovitab ka, et klientide tagasiside võiks olla kohustuslik – võiks kasvõi paar head (või halba) sõna kirja panna.  Tagasiside on ka motivaatorina väga oluline. Millegipärast tuleb tagasiside ainult siis, kui midagi on kehvasti. Kui kõik on hästi, siis on vaikus.

Kuigi Duuabl eelistest rääkides toob Alla kohe välja selle arusaadavuse ja lihtsa kasutajaliidese, ütleb ta, et üks asi, mis võiks olla oluliselt lihtsam, on litsentsitasude ülevaade. Litsentsitasu suurust ei pea ta aga ülemäära suureks – Bolt näiteks võtab 20%. 

Miks töötada Duuabl platvormil?

Esimesena tõi Alla välja selle, et Duuabl platvormilt leiab alati kvalifitseeritud Tegijad ehk inimesed, kellel on vastavad oskused ja kogemus. Nii leiab ka kõige pisematele töödele kodus Tegija. Kui koostöö klapib, on rakenduses olemas korduvtööde võimalus. Siinkohal ütleb Alla, et ilmselt lepitakse korduvaid töid kokku ka rakenduse väliselt. Tallegi olevat sellist võimalust pakutud, kuid tema jaoks on oluline leping, mida Duuabl pakub ning sellega kaasnev tugi juhul, kui peaksid ilmnema mingid probleemid.

“Mulle pakuti rakenduse väliselt edaspidist tööd, kuid ma ei soovinud, enda kaitseks. Tahan, et kõik oleks läbipaistev.” *

* Meie eesmärk on luua kasvukeskkond, kus sa tahad ise tööd teha. Üks pool on mugavus ja turvalisus, arenguvõimalused ja kogukonna väärtused. Teine pool on teadmine, et sinu taga on meeskond – inimesed, kes hoiavad sulle pöialt ja kes on seal, kui midagi peakski valesti minema. 

Liitu Duuabl Tegijatega!