Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.
“Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok.
Rakendust on hea käepärast hoida ka ootamatuteks eriolukordadeks, sest abi võib olla lähemal kui arvata oskaksid. Näiteks kui veetoru lõhkeb või torud on umbes, elektrijuhtmed särisevad ja särtsuvad, auto ei lähe käima või koliseb jne. Ka kõik igapäevased pisitööd nagu akende pesemine, muru niitmine ja koristamine, kuid ka ammu ootele jäänud tegemised nagu remontimised ja värvimised, saavad lahendatud.
Tegijate paremaks kaasamiseks võtab Handies enda peale tööde tellimise korraldamise, aja arvestamise ja arveldamisega seotud sekeldused. Igaüks saab jääda oma liistude juurde ja keskenduda sellele, et iga töö leiaks parimad tegijad ja saaks ka hästi tehtud. Mobiilirakenduse vahendusel teed enda oskused ja võimalused klientide jaoks nähtavaks ning leitavaks.
Handies Solutions OÜ on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis ning põhineb 100% Eesti kapitalil. Meeskond on järk-järgult kasvanud, hetkel toimetab kokku 10 liiget. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.
Vaata lähemalt: handies.com