Kas oled avastanud end seismas ilutulestiku pimestavas säras ja mõtlemas, millised lubadused võiksid Sind saata järgneval aastaringil? Enam ei pea nuputama, sest Duuabl (endise Handies) uusaastalubadused tulevad appi! 

Leia aega perele

Uue aasta poole vaadates, tasub mõelda sellele, mis päriselt siin maailmas Sulle kõige tähtsam on. Kui tunned, et selle aasta virvarris vajus perega ajaveetmine tahaplaanile, toob uus aasta ka uued võimalused. Tänu Duuabl platvormi laiale valdkondade valikule, leiab keskkonnast pea igale tööotsale asjaliku ja tegusa abilise. 

Kindlasti ei tohiks unustada ka ennast ning oma kallimat. Duuabl keskkonnast leiab nii massööri, juuksuri kui  ka palju teisi imetegijaid, kes oskavad kaotada igasuguse stressijäägi ning panna Sind ning Sinu kallimat taas särama.

Õpi midagi uut

Aasta alguses tekkinud motivatsioon tasub kiiresti enda kasuks tööle panna! Pole vahet, kas suurest reisimise igatsusest tahaks uut keelt õppida või küsida ehitusalast nõu mõne poolelioleva projekti kohta, Duuabl aitab hädast välja. Mõtle, mis Sind hetkel tagasi hoiab või tundub hirmuäratav ning liigu täiskäigul oma unistuste suunas.

Too koju selgust ning korda

Ega ilmaasjata ei öelda, et segadus meie ümber, loob ka segadust meie sees. Selleks, et oleks selgust ja korda nii mõtetes kui ka tubades, kutsu appi koristustiim. Enamasti võetakse just kevadeti ette suurpuhastused. Selleks, et kõike ei tunduks liiga palju korraga, tasub kutsuda appi abivägi, kes teab täpselt, kuidas tasuks alustada. 

Värskenda oma garderoobi      

Riietel on tohutu võime meid mõjutada. Kas Sa tunned, et Sinu garderoobis on just need riided, millega suudaksid  maailma vallutada? Kui vastus on ei, tasub võtta üks garderoobi korrastamine ette. Alati on ka hea mõte kutsuda keegi moeteadlik ning aus inimene appi, kes oskab kõrvalt vaadates kindlaks teha, mis riideesemed sind tõeliselt särama panevad.

Lõpeta poolikud või alusta edasi lükatud töödega

Kuklas tiksuvad  kohustused võivad tuua lisastressi ning hoida sind tagasi. Kas Sinu armsal koduloomal pole endiselt oma kuuti või ootavad põrandaliistud juba kuid, et keegi nad ära paigaldaks. Pole vahet, kas töö on väike amps või suur ettevõtmine, sest Duuabl keskkonnas on lai valik erinevate supervõimetega abilisi. Telli endale asjatundja, kes kogu töö mängleva kergusega Sinu eest ära teeb ja naudi uut aastat täiel rinnal.

Uusaastalubadused

Ära lase millelgi end tagasi hoida, sest pea iga  töö jaoks ootab sind teisel pool ekraani tegus ja rõõmsameelne asjatundja. Võta uuel aastal aega enda ja oma kallimate jaoks ning naudi seda, mis sind tõeliselt särama paneb. Ilusaid avastusi ning palju õhinat aastasse 2022!

Leia abikäsi Duuabl Tegijate hulgast!