Duuabl (endine Handies) rakendus töötab asukohapõhiselt ja katab tervet Eestit. Oleme seni jaganud lugusid Harjumaa, Viljandi ja Pärnu tublidest Tegijatest ning nüüd on kord käes Pakri poolsaare sadamalinna Paldiski Tegijatel. Paldiski korteri renoveerimine pani tippajal korraga rakkesse lausa kaheksa Tegijat, kuid suurema osa tööst tegid ära neli tragi Duuabl Tegijat.

Kui ühest saab kaks

Paldiskis asuv korter oli pikalt tühjana seisnud ja alustuseks tuli ette võtta siseseinte, vahelagede ja põranda paneelideni tühjaks lammutamine. Kahe korteri vahele tekitati seejärel vahesein, mis muutis ühe 100-ruutmeetrise elupinna kaheks väiksemaks korteriks.

Mõlema korteri kõik aknad ja üks rõduuks vahetati kaasaegsete PVC-profiiliga avatäidete vastu. Mõlemas korteris ehitati välja põrandad koos põrandaaluse kanalisatsioonitorustikuga. Kõik korterite välis- ja siseseinad said tehtud kipsist ning turvalisuse kaalutlustel paigaldati uued kvaliteetsed silemetalluksed.

Korteri renoveerimine eeldab planeerimist

Viimistlustöödena värviti kõik seinad ning paigaldati uued siseuksed. Lisaks võeti mõlemas korteris käsile vannitubade plaatimistööd koos sinna juurde kuuluva hüdroisolatsiooni ja pindade ettevalmistusega. Valisime koos kliendiga välja väga kaasaaegse küttelahenduse ehk infrapunakütte, mis on palju energiasäästlikum kui tavaline elektripõrandaküte. Juba esimesel päeval oli selget efekti tunda.

Lisaks vahetati mõlemas korteris välja elektrisüsteem, kaasajastati kogu kaabeldus ning ehitati välja kaks eraldi kilpi, üks kummalegi korterile. Koostöös Eesti Energiaga paigaldati ka arvestid. Mõlemas korteris ehitati terviklikult välja kanalisatsioon, nii köögis kui vannitubades.

Handies - Paldiskis

Duuabl projektijuht

Duuabl projektijuht Taavi Välling vastutas ja korraldas eelpool loetletud töölõikude teostamise eest, alates Tegijatega suhtlemisest kuni materjalide tellimiseni välja.

“Olen valminud projektiga rahul – planeerisime korterid valmis saada nelja kuuga ja saime ka!”

Korteri renoveerimine kulges edukalt

Korteri renoveerimisel pea nõu Duuabl projektijuhiga, et leida õige lahendus!