Piilume jälle Handiese telgitagustesse ning seekord jagab oma mõtteid tiimi uusim liige Ali Adli

Alil on 14 aasta jagu kogemust müügi- ja ettevõtluse valdkonnas. Handiese meeskonnas täidab ta kasvujuhi rolli ning suuresti on seotud ka tootearendusega.

Väikese taustauuringu tulemusel saime teada, mis on Ali kõige südamelähedasemad eestikeelsed sõna. Selgus, et kahe lemmiku seas on armastus, mis pidi lausa kõlama armastusväärselt ning tee*, mis on üks väga mitmekülgne sõna. *tee, mida mööda sõidame; tee, mida joome ja tee midagi ära. Allikas: InYourPocket. 

Kuidas kirjeldaksid Handiese töökultuuri?

Olen Handieses täiesti värske nägu ja liitusin alles paar nädalat tagasi. Sellest hoolimata tunnen, et olen juba osa sellest perekonnast, mis tüürib ülla eesmärgi poole. Usun südamest, et ainuüksi kogu selle olemasoleva tahtejõuga suudab Handiese meeskond muuta viisi, kuidas ületame igapäevaseid takistusi. 

Edukas meeskond on kindlasti inspireeriva töökeskkonna selgroog. Usun, et võtmesõna eduka meeskonna ehitamise taga peitub iga liikme heaolus. Teadmine, et neid aktsepteeritakse, austatakse ning end iga liige teaks, kui olulist rolli nad suures tervikpildis mängivad.

Handiese perekonda on õnnistatud inimestega, keda sütitab armastus, kaastunne ja sügav soov anda oma panus kogukonna parandamise heaks. Naudin Handieses igapäevaseid väikeseid eneseületamisi ning tunnen, et kui teed tööd, mida armastad, on iga väljakutse põnev. 

Ennekõike jumaldan rakendusega seonduvaid ajurünnakuid. Mu suur kirg on tehnoloogia ning olen juba pikemat aega olnud osake idufirmade ökosüsteemist. See on mul lausa veres!

Kus näed Handiest järgneva paari aasta pärast?

Näen Handiest juhtiva tehnoloogiettevõttena, mis muuda seda, kuidas me suhtume igapäevastesse toimetustesse. Vanaema, kes vajab elektriku abi, kahe lapse ema, kes vajab ülepeakaela kogunevatest majapidamistöödest pausi või IT spetsialist, kes ei leia aega ega viitsimist ise mööblit kokku panna.

Handies lahendab nii palju probleeme, viies inimesi spetsialistidega mugavalt kokku. Näiteks kodu renoveerimiseks on juba praegu selleks vajalikud santehnikud, lukksepad, elektrikud, maastikuarhitektid, mööbli paigaldajad, kolijad ja koristajad platvormiga liitunud. Usun, et paari aasta pärast saab iga pisitöö just Handies Tegijate poolt lahendatud. Abi nupuvajutusega! 

Kuidas sa jagad oma aega töö ja eraelu vahel?

Olen endale väga konkreetsed raamid loonud, mis puudutab tööd ja eraelu. Töö jääb minust ukse taha, sest kodus väärib vaid pere mu tähelepanu. Nemad on ka suuresti mu energia ja motivatsiooni taga.