Aeg on tutvustada Duuabl (endise Handies) rakenduse arendusmeeskonna tähte! Kerli Tootsmann on kirglik Duuabl platvormi tarkvarainsener (Full Stack Developer), kes algselt plaanis hoopis testijaks hakata. Tema suur huvi testimise ja kvaliteedi tagamise vastu annab talle aga suurepärased eelised insenerina.

Miks valisid antud valdkonna tegutsemiseks?

Ülikooli astudes oli IT õppekava üks vähestest, mis mulle päriselt huvi pakkus ja põnevust tekitas. Kuigi mul igasugused varasemad teadmised selles valdkonnas puudusid, tuli see otsus mulle endalegi üllatuseks väga kergelt. Praeguseks võin öelda, et see oli ka õige otsus, sest siiamaani on põnev.

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

Duuabl töökultuur pakub palju iseseisvust ja vabadust ise teha ning otsustada. See on väga motiveeriv ja innustab alati endast parimat andma. Mulle väga meeldib, kuidas kõigi arvamused ja ideed on alati oodatud ning meie koosolekud on täis põnevaid mõtteid ja arutelusid. Ei saa mainimata jätta ka meie lõbusat töökeskkonda ja inspireerivat tiimi, tänu millele ei tundugi töö nagu töö.

Eduka meeskonna võtmeteguriks on kindlasti töökad positiivsed inimesed, kes oskavad tööst rõõmu tunda.

Kirjelda seni kõige jaburamat olukorda, mis on Duuabliga juhtunud.

Kodukontorist töötades toimub tihti midagi veidrat, näiteks mõni aasta tagasi otsustas minu kass Ruudi paar minutit enne koosoleku algust tuua tuppa demonstreerimiseks elusa hiire ning seejärel selle ära kaotada, mistõttu olin mina sunnitud koosoleku lõpuni toolil seisma.

Kerli Handies

Kuidas jagad oma aega töö ja eraelu vahel?

See on asi, milles ma üritan ennast parandada. Pärast tööpäeva lõppu avan arvuti vaid hädaolukorras ja käin kindlasti trennis. Liikumine aitab töömõtted peast välja saada või vastupidi, aitab kasvõi keset suusarada välja mõelda mõne uue lahenduse.