Handiese üks kaasasutajatest on Aare Sule, kes on aastaid ehitus- ja remondisektoris tegutsenud. Aare on võtnud enda kanda Handiese COO kohustused, vastutades seejuures ettevõtte igapäevaste haldus- ja operatiivtegevuste eest.

Millest sündis Handies?

Kõik sai alguse probleemist – keeruline ja kulukas oli leida spetsialiste, kes aitaksid kodus tekkivate probleemidega. Näiteks, võttes sihiks vannitoa renoveerimise, läheb meil vaja nii plaatijat, elektrikut kui ka torumeest. Tundub loogiline leida kõik vajalik ühest kohast, kuid reaalsuses seisame silmitsi asjaoluga, kus sellise ühisprojekti tellimine on ülearu keeruline, kulukas või aeganõudev.

Olukorra lahendamiseks sai loodud mugav ja turvaline keskkond, kus väikeettevõtted, oskuslikud eksperdid ja lõpptarbijad saaksid kohtuda – Handies!

Algselt oli Handies mõeldud ainult ehitustööde vahendamiseks, kuid huvi muude teenuste vastu kasvas kiirelt. Elektrikute, torumeeste ja ehitajate kõrvalt leiab nüüd ka fotograafe, disainereid, sisuloojaid, raamatupidajaid ja palju teisi.

Kuidas kirjeldad Handiese töökultuuri?

Usun, et eesmärkide saavutamiseks on vaja meeskonnavaimu, sujuvat koostööd ja palju tahtejõudu. Kõik, kes on Handiesega kunagi seotud olnud, on teinud oma tööd entusiasmi ja järjekindlusega.

Handieses lahendatakse probleeme teistmoodi – puudub tavapärane juhtimiskultuur ja kõik on iseenda ülemused. Töökultuur on tõsisest hubane – oleme loonud sujuva ja avatud suhtluse kõigi vahel. Isiklikult väga naudin meie ajurünnakuid ja meeskonnaüritusi. Võib öelda, et tegu on väga laheda meeskonnaga!

Kui võidaksite miljon eurot, mida sellega teeksid?

Ei tohiks tulla üllatusena, kuid investeeriksin selle Handiesesse ja oma perekonda.

Aare Sule