Duuabl (endise Handies) üks kaasasutajatest on Aare Sule, kes on aastaid ehitus- ja remondisektoris tegutsenud. Aare on võtnud enda kanda Duuabl COO kohustused, vastutades seejuures ettevõtte igapäevaste haldus- ja operatiivtegevuste eest.

Millest sündis Duuabl?

Kõik sai alguse probleemist – keeruline ja kulukas oli leida spetsialiste, kes aitaksid kodus tekkivate probleemidega. Näiteks, võttes sihiks vannitoa renoveerimise, läheb meil vaja nii plaatijat, elektrikut kui ka torumeest. Tundub loogiline leida kõik vajalik ühest kohast, kuid reaalsuses seisame silmitsi asjaoluga, kus sellise ühisprojekti tellimine on ülearu keeruline, kulukas või aeganõudev.

Olukorra lahendamiseks sai loodud mugav ja turvaline keskkond, kus väikeettevõtted, oskuslikud eksperdid ja lõpptarbijad saaksid kohtuda – Duuabl!

Algselt oli Duuabl mõeldud ainult ehitustööde vahendamiseks, kuid huvi muude teenuste vastu kasvas kiirelt. Elektrikute, torumeeste ja ehitajate kõrvalt leiab nüüd ka fotograafe, disainereid, sisuloojaid, raamatupidajaid ja palju teisi.

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

Usun, et eesmärkide saavutamiseks on vaja meeskonnavaimu, sujuvat koostööd ja palju tahtejõudu. Kõik, kes on Duuabl platvormiga kunagi seotud olnud, on teinud oma tööd entusiasmi ja järjekindlusega.

Duuabl meeskonnas lahendatakse probleeme teistmoodi – puudub tavapärane juhtimiskultuur ja kõik on iseenda ülemused. Töökultuur on tõsisest hubane – oleme loonud sujuva ja avatud suhtluse kõigi vahel. Isiklikult väga naudin meie ajurünnakuid ja meeskonnaüritusi. Võib öelda, et tegu on väga laheda meeskonnaga!

Kui võidaksite miljon eurot, mida sellega teeksid?

Ei tohiks tulla üllatusena, kuid investeeriksin selle Duuabl platvormi ja oma perekonda.

Aare Sule