Duuabl kategooriad,
kõik mis vaja igapäevasteks töödeks!

Paindlik, mugav ja turvaline tööjagamisplatvorm igapäevaseks kasutamiseks.

Ehitus ja remont

Ehitus ja remont hõlmab töid vundamendist katuseni, aiast tänavani ning lammutusest siseviimistluseni. Kas plaanid kodu nullist üles ehitada või olemasolevat renoveerida, siit lehelt leiad Tegijad kaevetöödeks, üldehituseks, akende ja uste paigaldamiseks. Tahad uue kodu ette asfaltteed ja kaunist sillutist? Ka teedeehitus ja tänavakivide paigaldus on meie Tegijate käes kui lapsemäng!

Elektritööd

Juhtmed, kilbid, pistikud, releed ja lülitid. Kui need terminid on sinu jaoks suuresti võõrad või tead ainult, et tule saab põlema lülitist ja juhtmed on need ussid, mida mööda elekter liigub, siis on sul mõistlik elektritööde jaoks leida keegi, kes seda eriala tunneb. Elektrijuhtmete paigaldus, nõrkvoolutööd, tugev- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimine või energiamärgiste arvutamine on kindlasti sellised tööd, mida ei tasu Youtube’i videote järgi teha. Ka lihtsana tunduvad  väiksemad elektritööd nagu valgustite, pistikupesade ja lülitite paigaldamine on turvalisem lasta eksperdil ära teha.

Sanitaartehnilised tööd

Sanitaartehnniliste tööde kategooriasse võib lugeda kõik tööd, kus on vaja teha midagi torudega, veega või küttesüsteemidega. Või vannitoamööbliga. Siit leiad Tegija lihtsate torutööde tegemiseks, veeavarii likvideerimiseks ja wc-poti ning valamute-segistite paigaldamiseks. Aga mitte ainult! Kui oled ehitamas maja ja vajad kedagi pädevat näiteks küttesüsteemide renoveerimiseks, soojussõlme paigalduseks või vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimiseks, leiad samuti abi just siit.

Mööbel

Mööbel ümbritseb meid kõikjal – kodus, kontoris, vanaema juures. Mõnikord on vaja koju uut mööblit valida või tellida, mõnikord transportida või kokku panna. Ilma õigete vahendite ja oskusteta võib see osutuda keeruliseks. Olgu ülesandeks (köögi)mööbli kokkupanek ja paigaldus, eritellimusmööbli valmistamine, mööbli restaureerimine, värskendamine või konstureerimine – pädeva inimese nende lahendamiseks leiad siit.

Koristus-ja puhastusteenused

Koristamine võib olla väga teraapiline. On inimesi, kes naudivad väga akende pesu, kevadkoristust, ehitusjärgset koristust. Samuti on inimesi, kelle jaoks koristamine on tõeline õudus ja peavalu. Kui sina oled üks neist, siis Handiesel on sulle lahendus. Kui vajad abi sisekoristuse, välikoristustööde, kolimiseelse või -järgse koristusega, leiad siit inimese(d), kes seda tööd naudivad. Lisaks korteritele ja kontoritele vajavad puhastust suuremad ja keerulisemad objektid, niisiis oleme ka fassaadipesu, survepesu, soodapuhastuse ja kõrgtööde Tegijad siia lehele toonud.

Transport

Transpordi alla kuulub igasugune asjade või inimeste liigutamine, ükskõik kui suure või väikese veoga tegu. Sõiduki või haagise rent, kolmisteenus, kaubavedu, puksiirteenus, logistilised lahendused - you name it, we got it! Kui oled väsinud Woltimisest ja Boltimisest, leiad siit abi ka toidu kojuveoks poest või restoranist.

Kodutehnika

Kodumasinad, nagu kõik regulaarselt kasutuses olevad seadmed ja masinad, kuluvad, lähevad katki, vajavad hooldust, halvimal juhul välja vahetamist. Suuremate kodumasinate transportimine ja paigaldus omal käel võib keskmisel inimesel üle jõu käia, ka pole igaühel vajalikke teadmisi pesumasinate, ahjude või külmikute paradamiseks. Kui sind ootab ees uute kodumasinate paigaldus, nende parandus ja hooldus, kodutehnika paigaldus või parandus, aga ise ei oska, leiad lahenduse siit.

Hooajaline töö

Aastaringseid töid nii toas kui õues on vaja teha nii korteri- kui majaomanikel. Ometi on tänapäeva kiire elutempo juures võimatu kõike ise teha. Ja kui ongi võimalik, siis mõnikord on lihtsalt hea, kui saab kellegi appi võtta, kes on mõnes asjas kiirem või osavam.

Arvutid ja IT

Kuigi arvutid ja IT on tänapäeval leidnud koha iga inimese elus, ei tähenda see, et kõik teaksid, kuidas käib võrguseadmete seadistamine või andmete varundamine, mis on serveriteenused või andmesisestus. Arvutite ja IT valdkonda kuuluvad ka erinevad e-teenused, kodulehe loomine ja haldamine, arvutiõpe jms.

Eriprojektid

Eriprojektide alla kuuluvad remondi- ja ehitustööd, mis eeldavad põhjalikku planeerimist ja hõlmavad terve ruumi, hoone, osa hoonest – sanitaarremondist ja soojustustöödest kuni korteri või eramu renoveerimiseni.

Mootorsõidukite remont ja hooldus

Auto remontimine omal käel ei ole asi, millega igaüks hakkama saab. Ka mõistliku hinnaga-kvaliteedi suhtega remonditöökoja leidmine võib omajagu peavalu valmistada. Et vähendada liigsele uurimistööle raisatud aega, koondasime kõik mootorsõidukite remondi ja hooldusega seotud Tegijad ühte kohta kokku. Olgu see tehnoülevaatus, rehvivahetus, diagnostika, keretööd või lihtsalt mootorsõiduki sise- või välispuhastus, leiad Tegija siit!

Kutseline oskustöö

Kes ei oleks mõelnud teha kannapööret elus, õppida selgeks mõni äge amet nagu pottsepp, lukksepp, mesinik? Või ehk hoopis korstnapühkija või arborist? Aga kui paljud selleni jõudnud on? Sina ilmselt mitte, küll aga need Tegijad, kelle siit kategooriast leiad!

Koolitus ja nõustamine

Elukestev õpe on täiega 21. sajand! Maailm areneb kiiresti ja et selle tempoga sammu pidada, tuleb end pidevalt täiendada. Kui õppimiseks aega ei ole, on võimalus leida spetsialist, kes oskab raskel hetkel nõu ja jõuga toeks olla. Olgu selleks keeleõpe, finantsnõustamine, õigusabiteenus või mentorlus, Handiese abiga ei jää keegi hätta.

Ilu ja heaolu

Mõnikord on vaja end poputada massaaži või kosmeetiku juures käiguga, teinekord jälle vajaks personaaltreeneri piitsa või psühholoogi, kellele oma muresid kurta. Juhtub ka seda, et kohustused kasvavad üle pea ja siis soovid, et sul oleks isiklik assistent. Ilu ja heaolu kategooria pakub lahendusi just sellisteks hetkedeks.

Üritused ja meelelahutus

Ürituste planeerimine ja põhjalik korraldustöö on hädavajalikud nende edukaks toimumiseks. Hea planeerija, korraldaja ja ülejäänud meeskond aitavad sul leida sobiva peokoha, valida ja organiseerida meelelahutuse, toitlustuse, vajadusel ka õhtujuhi, fotograafi ja muu vajaliku. Siin tulebki appi Handiese ürituste ja meelelahutuse kategooria. Ürituste planeerimine, pulmakorraldus, toitlustusteenused, õhtujuht ja muu peokorralduseks vaja mineva tiimi saad kokku panna siin lehel olevatest Tegijatest.

Turundus ja müük

Turundustöö, tuntud ka kui marketing, tuleb appi siis, kui on soov või vajadus oma tooteid või teenust reklaamida ja müüa. Et turundustöö oleks edukas, tuleks alustada brändi loomisest, seejärel koostada strateegiline turundusplaan. Tänapäeval ei saa mööda vaadata ka digitaalturundusest. Siin tuleb kasuks oskuslik sisulooja ja nutikas copywriting. Kui bränd ja tooted on tugevad ja tuntud, aga müük ei edene, võib probleemi aidata lahendada suhtekorraldus.

Käsitöö ja disain

Käsitöö ja disani kategooria on võrdlemisi lai, pakkudes lahendusi nii isikliku moedisaineri ja õmblusteenuse näol, heegeldamis- ja kudumisteenust kui ka erinevaid arvutipõhise disaini teenuseid nagu graafiline disain, veebidisain, tootedisain jne. Kui soovid ideaalselt istuvat mantlit, sokke, mis oleks justkui vanaema kootud või tahad teha veebipoodi oma käsitöö müümiseks, leiad lahenduse siit.

Foto ja video

Foto ja video kategooriasse kuuluvad tööd hõlmavad nii fotograafiat ja pilditöötlust kui videograafiat ja videotöötlust. Siit kategooriast leiad Tegija tähtsate sündmuste jäädvustamiseks, portreede pildistamiseks või miks ka mitte töökollektiivi jäädvustamiseks.

Leia parim Tegija.

Alusta oma kodu renoveerimist
Duuabl meeskonnaga

Enam ei pea tikutulega taga ajama, kes komplekstöö ära teeks! Duuabl Works paneb kiiresti ja mugavalt kokku vajaliku meeskonna kvalifitseeritud Tegijaid, kes soovitud ehitustööd ära teevad.

Kuidas see töötab?

Populaarsed kategooriad

Jäta meile teade

Anna meile teada, kuidas saame sind aidata.

Olukorrast parema ülevaate saamiseks laadige failid arvutist üles.
Drop files here or
Lubatud failid: jpg, png, pdf, Maks. faili suurus: 20 MB, Maks. failide arv: 5.