Piret,  Duuabl kogukonnajuht, tegeleb protsesside arendamisega, hoolitseb igapäevaselt platvormil esindatud Tegijate heaolu eest ning aitab omavahel kokku viia õigete oskustega inimesi.

Särasilmne Piret laseb meil piiluda platvormi telgitagustesse ning innustab tegema teadlikke valikuid.

Miks otsustasid Duuabl meeskonnaga ühineda?

Liitusin Duuabl (endise Handies) meeskonnaga 2021 aasta sügisel ja teadsin kohe pärast meeskonnaga kohtumist, et see on koht, kus saan kasvada ning midagi päriselt ära teha. Duuabl platvormi kõrgelennuline visioon ja need supervõimetega inimesed on see, mis mind köitsid.

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

See on hooliv, inspireeriv ja kiiresti arenev. Meeskond on hiilgav, siin vuliseb tõeline inspiratsiooniallikas – võib öelda, et tegu on visionääridega. Igaühe arvamus on oluline ning kõik usuvad sellesse, mida nad teevad.

Suurim erinevus eelneva töökogemusega seisneb usalduses ja vastutuses. Need on Duuabl meeskonnas täielikult ümber mõtestatud.

Mulle väga meeldivad meie ajurünnakud ja uute Tegijatega kohtumine. Pluss sellise hulga maailmamuutjatega pole mul varem olnud võimalust ühte meeskonda kuuluda.

Miks „taskshare“ platvorm?

Inimeste käitumisharjumuste muutmine on põnev! Meid ümbritseb ületarbimine, aja ja närvide raiskamine, samas kui õige abi ja oskused on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Idee osta kalleid tööriistu iga kord, kui kodus vaja midagi parandada või täiustada, ei kõla jätkusuutlikult. Rääkimata töö kvaliteedist – tihti peab katsetust tulema keegi veel omakorda üle tegema.

Samas on meil väga palju pädevaid spetsialiste, kes oskavad ja tahavad aidata. Seni tähendas abi otsimine guugeldamist, päringute tegemist või sõbralt teene sisse nõudmist. Samas saame tellida toidu või takso ühe liigutusega. Tundub mõistlik jagada oma oskusi ja soove sama lihtsalt. See ongi Duuabl!

Kuidas ennast töölainelt maandad?

Eks töö rändab minuga ikka igal pool kaasas ning piir eraelu ja töö vahel võib kohati hägustuda. Duuabl kogukonnajuht on Tegijatele pidevalt kättesaadav, et iga mure leiaks kiirelt lahenduse. Kodus aitab koeraga jalutamine mul oma rütmi taas leida, isegi kui telefoni otsas samal ajal mõni Tegija.

Lae alla Duuabl rakendus