Selgitame välja millised on peamised soovitused uue kodu ostjale ning uurime ka tegusa Tegija Kaspari käest, mida tema peab tähtsaks selle teema puhul. Kes on Duuabl Tegija Kaspar ning mida ta soovitab alati jälgida uue kodu ostmisel? Siit saad oma vastused.

Kes on Duuabl Tegija Kaspar?

Kaspar on Duubal Tegija, kes otsib platvormilt põnevust ning vaheldust igapäevaste tegemiste kõrvale. Tal on kuldsed käed mööbli paigaldamises, kuid on andekas ka jooniste koostamises ja väiksemate projektide kokku panemises. Kaspar on ka korterite üleandmisega sina peal. Nimelt ta pakub korterite üleandmisel või vastuvõtmisel olukorra hindamise ja kontrollimise teenust. Ta kontrollib projekti vastavust tegelikkusele ning hindab korteri kvaliteeti ning välimust.

Ta soovitab kõigil uue kodu soetajatel, kes pole varasemalt teemaga kokku puutunud, kaasata ka keegi teravama silmaga asjatundja nagu ta ise.

Millised on Kaspari soovitused uue kodu ostmisel? 

Silmas tuleb kindlasti pidada seda, kas viimistlus vastab viimistlusklassile, mis on korterit müües lubatud. Jälgima peab ka seda, kas kõik seadmed töötavad korrektselt. Väga tähtis on võrrelda ka projekti ehitatud tulemiga, et projektijärgselt ei oleks mingeid vigu. Kuna asju, mida jälgida on päris mitu, siis ongi oluline, et korteri vaataks üle ka keegi, kes on ehitusmaailmas nagu kala vees.

Soovitused uue kodu ostjale

Uue kodu ostmine on alati suur sündmus, see avab elus uue etapi koos värskete võimalustega. Mida peaks jälgima uue korteri valimisel?

Esimene samm on kindlasti planeerimine. Kodu on siiski pikaajaline kohustus ning see peab rahuldama kõigi pereliikmete vajadusi. Mõelda tuleks pere suuruse ning vajadusel ka tulevase perelisa peale. Väga tähtsal kohal on ka naabruskond ning korteri asukoht. Mõjutada võivad koolide ning lasteaedade asukohad ning tööle ja kasvõi poodi sõitmise vahemaa. Naabruskonna valimisel on väga tähtis mõelda ka enda harjumuste ja tavade peale. Kõige harmoonilisema keskkonna leiab sealt, kus Sind ümbritsevad sarnaste maailmavaadetega inimesed.

Uue kodu valimisel peab usaldama ka sisetunnet

Õiges keskkonnas peaksid tundma end inspireeritult ning õhinal. Kodu valimisel ei piisa vaid tehniliste parameetrite jälgimisest, sest Sinu kodu on Sinu pesa. Kindlasti tuleks mõelda ka natuke ette. Hea planeeringuga korteri puhul on hiljem lihtne tuua koju uus hingamine. Kindlasti peaks jääma mänguruumi ning võimalus asju ümber teha.

Uue kodu valimisel onl palju, palju asju, mida peaks jälgima alates planeeringu vastavusest tegelikkusele kuni Sinu enda sisetundeni. Duuabl Tegija Kaspari suur soovitus on kindlasti kaasata protsessi ka asjatundja, kes on ehitusmaailmaga tuttav. Nii saad olla kindel, et Sinu tulevane kodu on kvaliteetselt ehitatud, viimistlus vastab õigele klassile ning see on hea keskkond, kus veeta oma järgmine eluetapp. Kaspari ja paljud teised asjalikud abilised leiad Duuabl platvormilt.

Abikäed vaid paari kliki kaugusel!