Piilume Duuabl telgitagustesse ning võtame fookusesse Duuabl Tegija Kaspari muljed. Kasparil on lisaks Duuabl tööotsadele ka põhitöö töödejuhatajana. Siia platvormile satub ta paar korda kuus. Kasparit motiveerib Duuabl platvormil tegutsema võimalus lisaraha teenida ning mitmekülgse tööga rutiinist välja astuda. Millised on Kaspari muljed Duuabl Tegija poolelt ning mida peaks iga alustav Tegija kõrva taha panema? Vastused nendele küsimustele ja paljule muule põnevale leiad siit!

Kuidas Sa Duuabl platvormi leidsid?

Minu tutvusringkonda sattus üks selle projekti käima tõmbajaid. See oli juba aastaid tagasi ning tema soovitusel leidsin end peagi Duuabl platvormilt, tööotsi hakkasin aga vastu võtma alles aasta tagasi. See oli tingitud sellest, et kohe platvormi loomise järel oli keskkond pigem kasutajatest hõre ning pakutavad tööotsad ei istunud päris minu maitsele.

Millised tööd ja valdkonnad Sind enim kõnetavad?

Olen vastu võtnud pakkumisi mööblipaigaldusest kuni väiksemate ehitustöödeni. Siiani pole kahjuks jooniste tegemise vajadust ette tulnud, kuid ka see on kodune valdkond. Olen koostanud varasemalt ehitusteatiste jaoks vajalikke projekte. Mul on kogemust näiteks juurdeehituste, ümberehituste ning küttesüsteemi muutmiste projektidega. Selja taga on ka kogemus teostusjooniste vormistamisega ning hetkel on käsil ühetoalise korteri ümberplaneeringu jooniste ning seletuskirja koostamine.

Kas Sa soovitaksid Duuabl rakendust ka oma tuttavatele või oled seda juba teinud?

Jah! Soovitasin tuttavale, kes on hetkel magistrantuuris ning töötab selle kõrvalt väikese koormusega. Kuna tal tekib kohati rohkem vaba aega, sobiksid tööotsad läbi Duuabl platvormi valatult.

Kas Sul on vajalikud tööriistad alati käepärast?

Loomulikult! Mul on tööriistad alati autos olemas. Vajadusel saab neid ka objektilt laenata, kuid kõige parem on ikka siis, kui endal kõik vajalik käepärast. Nii olen alati valmis, kui keegi kasvõi viimasel hetkel abilist otsib.

Milline on olnud siiani keerukaim tööots Duuabl platvormilt?

Tooksin välja ühe riidekapi ning narivoodi kokkupanemise. Nimelt ei tulnud hunniku juppidega kaasa mitte ühtegi juhendit ning pidin need kuidagi oma tarkusega kokku panema.

Duuabl Tegija Kaspar

Kuidas suhtud Duuabl vahendustasudesse?

Arvan, et need on üsna normaalsed. Arvestan alati sellega, et peale vahendustasusid saaksin teenuste eest ka normaalse palga. Olen ka oma teenuste hinda viimasel ajal kohendanud peale seda, kui klient küsis, kuidas nii kvaliteetset tööd teen nii taskukohaselt.

Kellele jaoks Duuabl rakendus vajalik on?

Arvan, et Duuabl platvorm on asendamatu just neile, kes hakkavad kolima ning tahavad sinna kõike alates kardinapuudest kuni mööbli paigaldamiseni. See on ka hea lahendus juhul, kui kodus pole vajalikke tööriistu või pereliikmetel vastavaid oskusi ning kogemust. Duuabl on hea, sest sealt saab kõik ühest kohast ning on paindlikud lahendused. Duuabl Tegija pool on aga minu silmis vajalik just neile, kellel on vaba aega üle ning soov teenida lisaraha. Kujutan isegi ette, et keegi teeniks kogu oma sissetuleku Duuabl platvormi kaudu. Mõnikord näen, et just mahukamatele töödele regeerivad Tegijad kohati lausa välgukiirusel.

Miks eelistad Duuabl platvormi teistele?

Lisatööd võib leida kasvõi Facebookist, kuid Duuabl on siiski kordades tõsiseltvõetavam. See tagab kindla seljataguse, sest kõik on ametlikult jäädvustatud. Ma olen kõrvalt näinud Duuabl arengut ja tunnen, et sellel ettevõtmisel on jumet.

Pane end Duuabl Tegijana proovile!