Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.

1. Siseruumide koristustööd
Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus.
2. Mööbli kokkupanek
Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust.
3. Aiandus ja muruniitmine
Iga aiaomaniku suureks rõõmuks on kohe kevadel ees ootavad aiatööd, alustades kiiresti kasvavast murust, lõikust igatsevad puud ja hekid, peenarde ettevalmistus ja istutustööd. Aia suurus ei mängi siin otseselt rolli, sest inimesed kas võtavad seda kui väljakutset või siis kohustust. Lisaks oskused ja teadmised aiandusest.
4. Siseviimistlustööd
Korras kodu on iga pere unistus. Suvisel perioodil tuleb ette neid töid, mis on seotud erinevate pisiasjade parandamise, täiendamise ja lihvimisega. Tööde nimekirjas esineb nii liistude paigaldusi kui ka vannitoa plaatimisi, aknaäärte parandusi, värvitöid, elektritöid jne.
Kõiki töid ei pea kodus ise oskama ega tegema.
Handies mobiilirakendus on kiire ja mugav viis endale sobiva töömehe leidmiseks ja toetab Sind ka kogu tööde tegemise protsessi jooksul. Taustainfo saad ilusti kätte töömehe tutvustuse, tagasiside ja hinnastamise kohta. Lisaks mõõdab rakendus reaalset tööaega, arvete esitamisi ja tasustamist. Süsteem on läbipaistev ja usaldusväärne mõlemale poolele.

???? Uuri lähemalt handies.com ????
Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada?
Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.