Uurisime pikaagse Duuabl (endise Handies) rakenduse kasutaja Kalev Pikaru käest, kelle jaoks tööde tellimine läbi platvormi hästi sobib ja tuli välja, et see on sobilik sisuliselt kõigile! Loe, milline on Kalevi kogemus olnud rakenduse ja Duuabl Tegijatega. 

Kellele Duuabl rakendus vajalik on?

Arvan, et parem küsimus on, et kellele see ei oleks vajalik? Ma ei näe ühtegi maja-, korteri- või suvilaomanikku, kes ei vajaks aeg-ajalt teatud spetsialiste. Näiteks elektrik. Varem kasutasin sõbra elektriku teenuseid, aga tema puhul oli alati midagi ees, kiire, ei jõua ja nii edasi. Tellisin siis Duuabl rakenduse kaudu, ehkki olin esialgu skeptiline.

Nüüdseks olen seda elektrikut tellinud kolm korda, jooniseid ette pole kordagi andnud. Mees tuleb ja mõtleb ise, teeb skeeme ja tulemus on väga hea. Duuabl on vajalik absoluutselt kõigile. Kui kodus ikka toru läheb katki või elektrit pole, no mis sa peale hakkad?

Kalev

Mis peamised väärtuspakkumised rakenduse kontekstis on?

Kui ma esimest korda Bolti taksoteenust kasutasin, olin skeptiline. Pärast seda alati võimalusel kasutan, see on alati sees, seda on mugav kasutada. Duuabl rakendus võib-olla peab veel arendusega vaeva nägema. Mis mulle seal meeldib on see, et seal on olemas inimesed, Tegijad, kes teevad töö ära.

Kasutan tihti just Duuabl Tegijaid, keda varem olen tellinud. Raha pool ei ole nüüd kõige tähtsam, ehkki ma seda tunnihinda ikka vaatan, seal varieerub 10-45 euroni keskmiselt. Tähtis on ikka kiirus ja kvaliteet. Kiirus ses mõttes, et kui meil on kokku lepitud päev ja kellaaeg, siis ta tuleb õigel ajal ja mina saan sellega arvestada ning oma aega planeerida.