Enamik inimesi, kes käivad palgatööl või omavad muud püsivat sissetulekut, soovivad teenida ka lisa. Kuidas aga on võimalik teenida 1000 eurot ja enam kuus põhisissetulekule lisaks? Sama kehtib ka üliõpilaste ja õpilaste kohta, kes soovivad teenida lisa oma igapäevasele taskurahale, aga tehes seda nii, et see ei segaks õpinguid.

Kuidas 1000 eurot lisatulu tööotsadega teenida?

Kui arvestame, et keskmine netopalk on näiteks 1500 eurot ning selleks peab palgatöötaja töötama 160 tundi kuus, teeb see tunnitasuks veidi üle 9 euro tunnis. Kui kella kuueks õhtul koju jõuda, siis ilmselt liiga palju enam täiendavat tööd ei jõua teha, mistõttu on vaja leida tööotsi, kus tasumäär on selgelt kõrgem, kui 9 eurot tunnis.

Kuidas täiendav sissetulek teenida?

Kõige lihtsam viis on oma oskused ja vaba aeg enda heaks tööle panna ning sellega endale täiendav sissetulek luua. Samas tõstatab see nii mõnegi keerulise küsimuse ja mõttelõnga:

  • Kust ma tööotsa leian? Mul ei ole aega lisatööd otsida.
  • Kas see on ametlik ja jätkusuutlik? Kui palk on ümbrikus, kas see mitte karuteenet ei tee?
  • Aga kui ma ei taha igal laupäeva hommikul kell 06:00 tööle minna, sooviksin ise valida millal töötan?
  • Tavaliselt juhutööde eest väga palju ei maksta, seega ei täida see lisatulu teenimise eesmärki pikas plaanis.
  • Kui teen tööotsa läbi töövahendusfirma, siis teenin ju sama palju või vähem kui oma põhitööl?
  • Kuidas  ma tean, mis sorti töö ja tingimused mind ees ootavad?
Duuabl tööde tellimine

Et teha edukalt tööotsi, peaksid need olema jätkusuutlikud, hästi tasustatud, paindliku ajagraafikuga ja ametlikud, et pärast mingit probleemi ei tekiks.

Aga kui saaksid ise määrata, palju sa teenid oma tööotsaga?

Kui sul põhitöö ja muude tegevuste kõrvalt jääb ühes kuus ainult 40 tundi vaba aega, mida saaksid ära kasutada  tööotsade tegemisel, siis lihtne arvutus näitab, et sa peaksid teenima lisatööga 30 eurot tunnis, et teenida kuus kokku 1000 eurot netotulu lisaks.

Kuidas oleks siis võimalik teenida 1000 eurot lisatulu kuus?

Tuleb leida endale tööotsad, mille eest ollakse nõus tasuma 30 eurot tunnis ja kus saad ise valida, millal tööd teed. Vastus peitub Handies rakenduses, mis toob tööd ise sinuni – saad ise määrata endale sellise töötasu suuruse nagu soovid ning valida aja millal tööd teed. Lisaks on kõik tööd lepingutega kaetud, arved ja rahad liiguvad läbi rakenduse automaatselt. Kõik protsessid on ära lahendatud mugavalt mobiilirakenduse sees. Lisaks kõigele – iga nädal on palgapäev.

Miks peaks keegi mu teenuseid nii kalli raha eest tellima?

Tegelikkuses ei ole see kallis. Oletame, et pakud teenust 30eur/h hinnaga. Kui klient tellib sama teenuse mõnest firmast ei saa see tegelikult tulla kuidagi odavam, sest ta maksab lisaks kinni:

  • ettevõtte püsikulud (üürid, kommunaalid, autod, juhtivtöötajate palgad, turunduse);
  • ettevõtte kasumimarginaali;
  • käibemaksu 20%;
  • ja potentsiaalsed muud kulud;

Duuabl Tegija tellimine on kliendile oluliselt soodsam, kuna kõik see jääb vahele. Tegijana ära karda oma oskuste eest väärilist tasu küsida. Meie teeme sinu eest müügi ja turunduse, Sina tee seda, mida oskad ja naudid. Nii lihtne see ongi.