Duuabl Tegija Ahti liitus platvormiga eelmise aasta augustis. Oma taustalt on Ahti disainer, laudsepp, puusepp, tisler ja seda kõike juba rohkem kui 20 aastat. Nagu ikka, on hakkamist täis inimesel projekte palju, millest üks ka oma kodu renoveerimine. “Nii kaua kui ma mäletan, täiesti väikesest poisist peale, olen tegelenud käelise tegevusega ja nokitsemisega. Mind motiveerib teiste inimeste aitamine ja seeläbi ka ennast arendada.”

Kiita ennast ma ei oska

Parimaid omadusi on raske välja tuua. Mulle meeldib, kui töö on mõtestatud. Lohakas, kiire ja siuh-sauh pole mulle. Detailne ja põhjalik töö arendab mind ennast ning korralikust tööst tunneb rõõmu ka klient. Näiteks tegin kaks ühesugust seinakappi. Esimene sai valmis marukiirelt ja teisega võtsin rahulikult aega. Peale vaadates pole kahel kapil suurt vahet, aga vilunud silm näeb siiski erinevuse ära.

Duuabl pakub probleemile lahenduse

Tänane turg ootab kvaliteeti, aga makstakse vähe. Tegelikult on kõik variandid olemas – ka neid, kes tahavad kvantiteeti ja ei taha maksta, kes ootavad kvaliteeti ja tahavad maksta. Olen ise pigem boheemlase tüüpi, igal asjal on selline tundeline tasakaal. Igal asjal on oma ilu ja võlu.

“Kindlasti näen end ka kümne aasta pärast Duuabl platvormil tegutsemas, kuna Duuabl lahendab väga palju probleeme ära.”

Handies Tegija - Ahti

Igal pool on mured, mille Duuabl saaks ära lahendada. Näiteks mööblitootjad ja puutöökojad otsivad paigaldajaid ning Duuabl saaks siin aidata.

Telli Ahti teenuseid läbi Duuabl rakenduse!

Duuabl Tegija Ahti naudib tööd just kogemuse ja sotsiaalsuse pärast. Oma igapäevasest rutiinist väljatulek aitab olla loomingulisem ning annab uusi kogemusi, võimaluse õppida tundma erinevaid inimesi ja laiendada tutvusringkonda.