Tööjagamisplatvorm Duuabl lansseerib 13. oktoobril preemiaprogrammi, millega hakkavad kõik Tegijad lisaks töötasule teenima DUAB tokeneid. Preemiaprogrammi eesmärk on väärtustada Duuabl kogukonda ning jagada nendega ettevõtte edu. Momendil, mil Duuabl saavutab ükssarvikustaatuse (ehk väärtuse miljard eurot), läheb kõigi tokeniomanike vahel sellest jagamisele kuni 10% ettevõttest või kuni 100 miljonit eurot

Iga Duuabl platvormi teenusepakkuja ehk Tegija teenib edaspidi positiivselt lõpetatud töö ja iga uue kliendi platvormile toomise eest, pärast seda kui klient on platvormil lõpetanud oma esimese töö tellimuse, 30 DUAB tokenit. Tulevikus lisandub preemiaprogrammi veelgi enam tokenite teenimise võimalusi. Muidugi saavad Tegijad töö eest ka edaspidi kohest ettenähtud tasu – tokenid on sellele tasule vaid boonuseks.

Kui Duuabl väärtus ületab maagilise miljardi euro piiri, läheb sellest kuni 100 miljonit tokeniomanike vahel jagamisele vastavalt panusele ehk kogutud tokenite arvule. See annab kõigile Duuabl Tegijatele lisaks võimalusele teenida korralikku töötasu, ka kaasaegse investeerimislahenduse, millega kindlustada oma tulevikku.

Innovatiivne preemiaprogramm sünnib koostöös Taavi Kotka asutatud ettevõtte KOOS.io-ga. Kõik tokenid laekuvad Tegijate KOOS kontole, mis avatakse tokeniõiguslikele kasutajatele pärast oma profiiliandmete sisestamist ja tokenite aktsepteerimist. KOOS.io-s saavad kasutajad oma tokenite arvu reaalajas jälgida.

Duuabl ja Koos.io
Koos.io asutaja Taavi Kotka ning Duuabl asutajad Aare Sule ja Kaspar Triebstok

Duuabl CEO Tavi Maastik sõnab, et suuri asju ei tehta kunagi üksi: “Duuabl Tegijad on meie eduloos sama suured osalised kui näiteks ettevõtte töötajad. Tänutäheks anname neile võimaluse saada osa meie kasvust ning investeerida tööga iseenda tulevikku. See on ühtlasi ka üks suur-suur aitäh, et nad aitavad meil ehitada maailma parimat mobiilset tööjagamisplatvormi!”

“Meie eesmärk on alati olnud platvormitöö muutmine tõeliseks tulevikutööks. Duuabl preemiaprogramm on loogiline jätk sellele suurele pildile,” selgitab Maastik.

Duuabl (endise nimega Handies) on 2021. aastal turule tulnud tööjagamisplatvorm, kust võib leida oma ala Tegijaid pottseppadest koerajalutajateni. Duuabl eesmärk on väärtustada jagamismajanduse mõlemat poolt – nii klienti kui teenuse osutajat. Tänaseks on Duuabl platvormil juba üle 10 000 kasutaja ning 2000 oma ala spetsialisti ehk Tegija.

KOOS.io on tokenipõhine huvirühmade premeerimise ja motiveerimise platvorm, mis aitab ettevõtetel oma tuleviku edu jagada kõigi inimestega, kes on sellesse panustanud. KOOS.io lahendus on välja töötatud koostöös juhtivate tehnoloogiaõiguse ekspertidega, et tagada vastavus Euroopa Liidu ja Ühendkuningriikide õigus- ja maksuraamistikuga.

Tokeneid saab teenima hakata kohe 13. oktoobrist. Värsketele tokeniomanikele saadame kogu asjassepuutuva informatsiooni ka e-postile. Loe täiendavat informatsiooni Duuabl Tegijate preemiaprogrammist.