Teame, et meie seas on palju neid, kes on endast teiste hüvanguks palju andnud, kuid on iseend tagaplaanile jätnud. Tihti on nad inimesed, kelle enda soovid on jäänud saladuseks või pole neid avalikult jagatud. Keili Sükijaineni juhitav saade “Südamesoov” aitab just need soovid täita. Koos Duuabl Tegijatega saime abiks olla Esta südamesoovi täitmisel.

Esta, Keili ja Südamesoov

Esta südamesoov

Ravimatu nahahaiguse ihtüoosiga sündinud Esta vajab pidevat hoolt. 20 aasta jooksul on ta pidanud koos ema Edaga rinda pistma muredega, mille sarnaseid ükski vanem oma lapsele ei sooviks. Estat on tema varjamatu haiguse tõttu jäetud kõrvale sõprusringidest, tema välimust kommenteeriti halvustavalt juba siis, kui ta oli alles väike laps.

Ihtüoosi ehk kalasoomustõbe põdevate inimeste nahk uueneb meeletu kiirusega. Selle kontrolli all hoidmiseks tuleb Estal käia kaks korda päevas pesemas, nahka koorida ja seejärel kogu keha kreemitada. Kui seda võimalust ei ole, hakkab nahk esmalt ketendama ja sügelema, aga võib muutuda ka põletikuliseks ja valusaks. Kõige efektiivsem viis naha eest hoolitseda on vannis käimine, kuid Estal kodus praegu vanni ei ole.

Mõni aasta tagasi kolis Esta koos ema ja vennaga vanasse tallu, mida nad nüüd vaikselt omal jõul üles ehitavad. Olude sunnil pidi perekond kolima vanniga kodust majja, kuhu esimese asjana ehitati dušiga vannituba, kuid vanni soetamine on seni jäänud vaid kaugeks unistuseks. Vana maja nõuab pidevalt kiireloomulisi töid ja raha ning oma unistused tuleb lükata üha kaugemasse tulevikku.

Südamesoov ja Duuabl
Südamesoov ja Duuabl

Teadmine, et oleme saanud Estat aidata, teeb südame ääretult soojaks! Suured kiidusõnad kogu Südamesoov ja Balteco vannitoad meeskonnale ning eriti Duuabl Tegijatele, kes katsumuse meiega koos ette võtsid!