Tegijad on Duuabl platvormi selgrooks ning tänu neile saavad probleemid mõnikord lausa mõne tunniga lahenduse. Uurime kuidas Duuabl enda Tegijaid hoiab ning, mida on neil võita platvormil tegutsemisest.

Loo oma hobiga väärtust

Tegijal on  võimalus astuda oma igapäeva kiirest rutiinist välja. Platvormil on võimalus teenida raha Sulle sobival ajal ning panna hobid enda kasuks tööle. Duuabl platvorm on kui käepikendus Sinu oskuste ning Sind otsiva kliendi vahel. Platvormil on ruumi kõigile- pole vahet, kas oled andekas ehitusvaldkonnas, sul on põnevaid erioskusi või oled lihtsalt hea suhtleja ja soovid kedagi igapäeva toimetustega aidata.

Kuidas arvestada platvormil tasu?

Arveldamine on võimalikult lihtsaks ja läbipaistvaks tehtud! Läbi platvormi töötades ei pea muretsema üleliigse paberimajanduse pärast, sest Duuabl hoolitseb selle eest ise. Tegijale on iga töö eest garanteeritud tasu ning iga tellimus on kliendi ja Tegija vaheline leping. Läbi Duuabl platvormi laekub tasu hiljemalt järgmise nädala lõpuks, millelt arvestatakse automaatselt maha ka  litsentsitasu. Oma tunnitasu saab Tegija ise määrata. Töö maksumuse arvutamiseks on kaks võimalust- käivitada taimer, kui tööd alustad ning töö lõpetades see kinni panna või taimerit kinni pannes sisestada kokkuleppehind. Hinnale saab lisada ka töö tegemisel tekkinud lisakulud. Iga positiivselt lõpetatud töö eest saab Tegija boonuseks ka 30 DUAB tokenit.

Mis on DUAB tokenid?

DUAB tokenid on Duuabl preemiaprogrammi osa, mida saab  Tegijad veel lisaks töötasule teenida. Nii on ka Duuabl platvormil tegutsevatel Tegijatel võimalus saada osa ettevõtte edust ning arengust. Duuabl plaanib julgel sammul liikuda ükssarvikustaatuse poole ning selle saavutamisel jagame tänutäheks kuni 10% ettevõttest ehk rahalises väärtuses kuni 100 miljonit eurot kõigi tokeniomanike vahel.

Kuidas teenida DUAB tokeneid?

Kindlasti tekkis nüüd küsimus, kuidas DUAB tokeneid teenida saab. Hetkel on selleks kaks võimalust:

  • Tegija teenib 30 DUAB tokenit iga positiivselt lõpetatud töö eest;
  • Tegija teenib 30 DUAB tokenit iga uue kliendi platvormile toomise eest pärast seda, kui klient on platvormil lõpetanud oma esimese töö tellimuse.

Tulevikus plaanime lisada preemiaprogrammi veelgi tokenite teenimise võimalusi. DUAB tokenid on boonus ning ei asenda Sinu ettenähtud tasu. Rohkem saab värskete DUAB tokenite kohta lugeda siit!

Milline on Tegija kogemus?

“Duuabl platvormil jagunevad kasutegurid kaheks- need, mida saab kohe tunda ning need, mille kasulikkus selgub alles hiljem. Platvormilt nopin üles peamiselt kirjutamisega seotud tööd, sest ülikooli õpingute kõrvalt on keeruline leida vaba aega. Naudin seda, et saan ise ajastada oma tööd ning tasu ei pea kannatamatult iga kuu algul ootama. Leian, et otseseks kasuks on kindlasti tasu ning saavutustunne, alles hiljem hakkavad pinnale kerkima teised kasutegurid nagu silmaringi laienemine või isiklik areng ja julgus oma hobiga raha teenida. Olen oma sõpradele juba Duuabl platvormi soovitanud ning kindlasti soovitan seda ka teistele. Seniks aga kirjutamiseni!”

Duuabl Tegija Liisalota*

*link toimib ainult Duuabl kasutaja rakenduse olemasolul – IOS ja Android

Kuidas saada Duuabl Tegijaks?

Kas soovid samuti oma hobiga lisaraha teenida? Duuabl Tegijaks hakkamine on imelihtne! Platvormil toimetamiseks on meil kaks äppi- üks mõeldud kliendile ning teine Tegijale. Tegijaks regristreerimiseks saab äpi alla laadida nii Android kui ka IOS seadmele. Enne platvormil tegutsema hakkamist saab määrata endale sobivad kategooriad ning töötamise piirkonna. Kindlasti tasuks luua kutsuv ning usaldusväärne profiil, et kliendi Sind üles leiaks. Kohtume juba Duuabl platvormil!

Tegija Liisalota K.