Duuabl Works koondab endasse kõik suuremad projektid, mille korda saatmiseks on vaja rohkem teadmisi, ettevalmistust, korraldamist, eelarvestamist, kui Duuabl rakendus pakub. Duuabl projektijuht võtab peavalu suuremate projektide planeerimiselt enda peale ning kaasab kõik Sulle vajalikud spetsialistid ise! Pole vahet, kas soovid renoveerida vaid ühe toa või korda teha terve kodu, Duuabl projektijuht hoolitseb selle eest, et kõik vajalikud tööd saaksid tehtud. Works teeb suuremate projektide ette võtmise mugavamaks ning tellija jaoks lihtsaks. 

Millised on Duuabl Works teenused?

Duuabl Works kaudu saab renoveerida kasvõi terve kodu korraga. Tegemata ei jää üksi töö alates seinte ja põrandate lammutamisest kuni elektritööde ja siseviimistluseni. Duuabl platvormil on asjatundjaid pea igast valdkonnast ning paljude spetsialistide kaasamisel saab iga Duuabl projekt väärt tulemuse. Tutvu Duuabl platvormi teenustega. 

Duuabl on ehitusmaailma tulevik

Duuabl teenused paistavd silma kogenud asjatundjate kaasamise, töö kulgemise kiiruse ning soodsama hinnaga, mis on saavutatud tänu paljude vahendajate eemaldamisele ning ühe kindla projektijuhi määramisele. Lõime Duuabl Works teenuse, sest tunneme, et kõrged hinnad ehitussektoris ning keerulised ja lohisevad projektid hirmutavad paljud inimesed ära. Duuabl Works eesmärk on luua kiirem ning taskukohasem võimalus inimestele, kes tahavad oma kodu värskendada.

Mis on Duuabl platvormi ning Duuabl Works-i erinevused?

Duuabl platvorm on vahelüli oma eriala asjatundjate ning tellijate vahel. Duuabl platvormil kajastuvad peamiselt pisemad projektid ning tellija ning Tegija saavad ise omavahel suhelda. Duuabl platvormilt Tegija tellimiseks peab esmalt looma isikliku profiili ning seejärel saab võrrelda erinevate Tegijate pofiile ning varasemaid hinnanguid ning just endale sobiva valiku teha.

Duuabl Works platvormil koordineerib kõike aga projektijuht. Projektijuhi valdkonnaks on suuremate projektide haldamine ning vahelülidega suhtlemine. Nii ei pea tellija iga töö jaoks ise Tegijaid otsima.

Kes haldab minu projekti?

Sinu projekti haldavad meie kogemustega projektijuhid, kes jälgivad pingsalt, et kõik spetsialistid harmooniliselt koostööd teeksid. Projektijuht vastutab remonditööde eest alates esimestest liigutustest kuni lõppviimistluseni. Duuabl projektijuhid hoolitsevad projekti planeerimise, organiseerimise, kontrollimise ja juhtimise eest. 

Duuabl Works juht Aare Sule
Duuabl Works juht Aare Sule

Kuidas arvestatakse suuremate projektide maksumus?

Iga projekt on personaalne ning vajab erinevat lähenemist. Projekti kogu maksumus oleneb aga tööde mahust ning tellija soovidest. Näiteks kõige taskukohasemasse projekti mahub palju alates akende ja siseuste paigaldamisest kuni põrandakate vahetuse ning santehnika paigalduseni. Rohkem informatsiooni nii selle kui ka teiste projektide kohta.

Millised on Duuabl Works varasemad projektid olnud?

Duuabl Works projektid on alati väga erinevad ning üllatusterohked. Varasematest projektidest on kajastust leidnud näiteks Paldiskis korteri renoveerimine. Rohkem saad selle kohta lugeda juba SIIT!

Kuidas saan hinnapakkumise?

Hinnapäringu saab esitada SIIN! Või kirjuta meile: works@duuabl.com.

Kas tulid meelde paar pooleli olevat projekti? Pisemate tööde puhul saad postitada ka Duuabl seinale ning ilma projektijuhi abita sobiva Tegija leida.