Turul toimuv näitab, et komplekstööde turg on suur, kuid hinnad on kõrged, järjekorrad pikad ning ettevõtete jaoks ei ole äriliselt tõhus selliseid töid ette võtta. Selle muutmiseks tõime turule komplekstööde teenuse Handies Works. Handies Works võimaldab lihtsalt ja kiirelt teha väiksemaid ning suuremaid komplekstöid projektijuhi ning Handies Tegijatega. 

Kellele on Handies Works mõeldud?

„Ehitus- ja remonditurul tegutsevad ettevõtted suunavad oma tegevust järjest enam alltöövõtule või suurematele projektidele. See tähendab, et panustatakse sinna, kus marginaalid suuremad ja projektid aeganõudvamad. Sellest tulenevalt on tekkinud väikeste ja keskmiste komplekstööde teostajate osas justkui vaakum. Antud vaakum on viinud hinnad kõrgeks ja järjekorrad pikaks,“ ütles septembris idufirmat Handies juhtima asunud Tavi Maastik. 

Ehitus- ja remondiettevõtetel puudub motivatsioon pakkuda sellist hinda ja ajaplaani, nagu klient ootaks. Ühtlasi, ei ole klient valmis maksma sellist hinda, nagu ettevõtted sooviksid. Handies Works toob sellesse olukorda lahenduse pakkudes võimaluse, kuidas komplekstööd saavad kiirelt ja mõistliku hinnaga tehtud. 

Aare Sule ja Tavi Maastik. Foto: Kadri Purje

Kes töö ära teeb?

Handies platvormil on väga erinevate oskustepagasiga Tegijad, kes on mõistavad oma piire ning teadmisi. Projektijuhi valvsa silma all, valitakse välja end eelnevalt tõestanud Tegijad, kellega koos tagatakse kvaliteetne tulemus.

„Meie eesmärk on luua Handies Tegijatele pikaajaline ja kestev tegevuskeskkond, kus nad saavad teha seda tööd, mis neile meeldib, teenida korralikku sissetulekut, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning kasvatada ennast kui ettevõtjad. Näeme oma platvormil järjest rohkem, kuidas Tegijad võtavad vastu suuremaid komplekstöid. On esinenud ka olukordi, kus üks Tegija palkab teisele endale appi. Sellest tulenevalt ja turul toimuvat arvestades lõime täiesti uue ärisuuna, mis toob platvormile palju uusi töid ning lahendab klientide jaoks akuutse probleemi,“ lisas Maastik.

Handies Works ärisuunda juhib Handies asutaja Aare Sule, kes on aastaid ehitus- ja remondisektoris tegutsenud ning teab hästi, et väikeste ja keskmiste komplestööd teostajaid on turult järjest raskem leida. „Ükskõik, millist komplekstööd täna tahta teha, olgu selleks vannitoa renoveerimine, kus on vaja plaatijat, elektriku ja torumeest või siis kogu korteri remont – ühest kohast selliste projektide tellimine on pea võimatu. Teisalt on meil kinnisvarabuum, aga selle kinnisvara remontimiseks ei ole täna turul lihtsalt tegijaid,“ rääkis Sule.

Kuidas leida õige töömees?

Keerulisemate komplekstööde tellimiseks läbi äpi lõi Handies lihtsa ja kasutajatele mugava lahenduse. „Kõige lihtsam viis Handies Works teenuse kasutamiseks ja komplekstööde tellimiseks on postitada oma soov koos kirjelduse ja vajadusel ka pildiga Handies äpi seinale, kust see meie projektijuhtide poolt töösse võetakse.

Meie projektijuhid panevad vastavate oskustega Tegijate meeskonna kokku ja tööd saavadki tehtud.  Päringut on võimalik saata ka kodulehelt või kirjutada e-postile ainar@duuabl.com.

Täpsemat infot selle kohta, kuidas komplekstööde teenus Handies Works toimib, leiab kodulehel https://duuabl.com/works/