Kes toimetavad Duuabl platvormi kulisside taga? Järgmisena tutvustame teile Duuabl tegevjuhti Tavi Maastikut, kes liitus meeskonnaga kaks aastat tagasi. Loe, kuidas Tavi leidis oma tee IT- ja ehitusmaailma ristumispunkti ning milliseid täiendusi on selle jooksul platvormil sisse viidud.

Miks otsustasid Duuabl meeskonnaga ühineda?

Enim võlus mind väljakutse – oli arusaadav, et Duuabl platvormi teenus on vajalik, kuid samas polnud turul toimivat lahendust. Algselt kutsuti mind kaheks kuuks appi, et aidata lanseerida Duuabl platvormi esialgne rakendus Handies ja Handies Tegija. Peaaegu kaks aastat hiljem, olen ikka siin!

Koostöös Meta Advisoryga läks rakenduste lanseerimine väga edukalt. Lisaks suurele tähelepanule, saime platvormile uusi kasutajaid ning väga kasulikku tagasisidet. Ühtlasi tõi see kaasa ka palju uusi väljakutseid, kuna toode ja market fit vajas veel täiustamist.

Nüüd oleme jõudnud juba etappi, kus keskendume uutele turgudele skaleerimisesele, kasutajate lojaalsussüsteemi arendamisele ning kasutusmugavuse suurendamisele. Praeguseks on Duuabl rakendus muutunud väga palju lihtsamaks – eks esialgu ole ideid palju, kuid nüüd teame, mida tegelikult kasutajad ja Tegijad vajavad ning ootavad.

Duuabl meeskond

Milline on Duuabl roll ühiskonnas?

Duuabl ei ehita ühte toredat „turuplatsi“, vaid loob oma tegevusega uusi ühiskondlikke väärtusi. Samuti on eesmärk, et kõik platvormil osalejad saaksid perspektiivis reaalset kasu ka kogu platvormi arengust ja väärtuse kasvust. Nii kasutajad kui ka Tegija rakendused on pidevas arengus ning muutuvad vastavalt kasutajate vajadustele. Näiteks maikuus lisandus Duuabl Business funktsioon, mis võimaldab ettevõtetel ja korteriühistutel soodsalt tellida teenuseid Duuabl rakenduse kaudu ka eraisikutelt, ilma võimalike maksuriskideta.

Ühtlasi märkasime, et ettevõtete poolt tellitavad tööd muutuvad aina keerulisemaks ja ajamahukamaks. Probleemi lahendamiseks tõime tootevalikusse Duuabl Worksi, mille eesotsas toimetavad projektijuhid Taavi Välling ja Ainar Apse. Just nemad hoolitsevadki keeruliste rakendusesiseste projektide planeerimise ja elluviimise eest kui ka tellitud kodu renoveerimise pakettide eest. 

Kuidas kirjeldad Duuabl töökultuuri?

Me õpime iga päev – nii toote, turu, meeskonna kui ka protsesside kohta. Meie kõige väärtuslikumaks ressursiks on aeg, mida peame võimalikult efektiivselt ja fokuseeritult kasutama.

Duuabl meeskond on arenev, julge ja mitmetahuline. Usun, et avatus ja positiivne suhtumine viib meid veel pikale ja põnevale rännakule.

Saa osa Duuabl platvormi arengust. Kirjuta meile info@duuabl.com