Inimene on leplik, kohaneb kiirelt ja keskmine eestlane saab ise kõigega hakkama. Uksehinged kriuksuvad, kraan tilgub, aknavahest puhub tuul, kapipealsed karjuvad tolmu all appi? “Ah, las olla, küll jõuab. Homme.“ Kui aga külmkapp lakkab töötamast või korgid löövad muudkui välja, siis on tarvis tegutseda. Tihti suhtutakse igapäevastesse taustajõududesse iseenesestmõistetavalt. Aga tõsta käsi, kui oskad nõudepesumasinat parandada, torulekkega tegeleda või katkist aknaklaasi vahetada!

Duuabl (endine Handies) mõtles kõige selle peale, võimaldades kvalifitseeritud väikeettevõtjatel ja eraisikutel pakkuda nendele probleemidele lahendusi. Ühes keskkonnas saab tellida elektriku, broneerida massaaži, palgata lumelükkaja, kutsuda mööblimonteerija või leida fotograaf. Ja seda inimeselt inimesele, ausalt ja läbipaistvalt.

Tellija ja Tegija panevad pead kokku

Tegija eesmärgiks on lahenduste pakkumine ning see on kõige paremini saavutatav läbi vahetu suhtluse – Tellija ja Tegija saavad pead kokku panna. Ühel on mure, teisel lahendus. Nagu öeldakse, kaks pead on ikka kaks pead. Tegijal on oskused ja tööriistad, millega saab klienti abistada ning olla kasulik, kasutades sealjuures oma vaba aega mõistlikult ja teenides ise lisatulu.

Oma nime alt teenuse pakkumine on tihtipeale julgustükk – võtad isikliku vastutuse oma töö kvaliteedi eest ning osutad personaalselt oma näo ja nimega teenust.

Tsiteerides Duuabl pikaaegset Tegijat Heldurit: „Väikestele töödele töömeest leida ei ole üldse mitte lihtne, pigem aeganõudev ja kulukas”.

Heldur on tragi väikeettevõtja ning on oma ettevõtte platvormile toonud just pisitööde tegemiseks. “Tihti on inimestel kõik oskused endal küll olemas, kuid puuduvad lihtsalt vahendid tööde teostamiseks. Siinkohal tulengi hea meelega appi. Tore on näha, kui minu tehtud töö teeb kliendi nii rõõmsaks!”. Nagu mainitud, Duuabl toimib inimeselt inimesele.

Duuabl (endine Handies) Tegija Riho

Duuabl on nagu remonditööde miniturg

“Duuabl on nagu miniturg – hetkel ei näe muud kanalit selliste pisitööde tegemiseks ja tegijate leidmiseks,” ütleb platvormil kaks kuud tegutsenud Tegija Riho.

Ta on kuldsete kätega mees, kes on kahe kuuga nii mõnegi Duuabl kliendi probleemi lahendanud. Rahale lisaks on Riho jaoks suur motivaator sotsiaalsus ja võimalus kohtuda uute ja huvitavate inimestega. Selle kohta, et Duuabl on kasutatav vaid äpiga, ütleb Riho, et kuigi ta on vanakooli mees ja kasvanud üles ajal, mil telefon oli vaid helistamiseks, tuleb tunnistada, et liikvel olles on kindlasti mugavam telefonis asju ajada, ei pea suurt arvutit kaasas tassima.

Kordame – inimene on leplik, kohaneb kiirelt ja keskmine eestlane saab ise kõigega hakkama. Aeg on aga kohaneda uute harjumustega ning Duuabl on siin, et olla abiks iganenud käitumismustrite muutmisel. Kõik tööd saad tellida otse ja vahemeesteta ning mis kõige tähtsam – Sinule jääb rohkem aega. Aega tegeleda sellega, mis Sulle tähtis ja Tegija saab teha seda, mis talle oluline. Nii lihtne see tegelikult ongi.

Liitu Duuabl Tegijate kommuuniga!