Duuabl Tegija Sille on platvormil tegutsenud alates Duuabl (endise Handies) rakenduse lansseerimisest ja toimetab Insil Puhastusteenused OÜ nime alt. Valdkond, kus ta tegutseb on üsna lai, alates koristus- ja puhastustöödest ning akendepesust, lõpetades fassaaditööde ja haljastusega. Enda parimateks omadusteks Tegijana peab Sille kiiret reageerimist ja paindlikkust, töösse pühendumist ja töö kvaliteeti. Inimesena on ta uudishimulik, positiivne ja spordilembene.

Teekond Duuabl platvormile

Duuabl rakendusest kuulis Sille esmakordselt Aare Sulelt juba siis, kui see veel ideefaasis oli. Niisiis pole ka imestada, et Sille oli üks esimesi Tegijaid platvormil. Siiani on ta rakendusega pigem rahul, sest Duuabl palub mitmeid eeliseid lepinguliste tööde ja teiste tööjagamisplatvormide ees.

Kas Duuabl on lahendanud Tegija mured?

Kaks murekohta, mille Sille välja toob on, et mis saab siis, kui klient pole Tegija tööga rahul, aga Tegija märgib rakenduses töö tehtuks ja ootab oma tasu. Teiseks, kui klient on Tegijaga kokku leppinud, et tellib teda, aga juhtub, et Tegija pole töö vastu võtmiseks määratud nelja tunni jooksul telefonis ja ei saa tööd vastu võtta ning töö läheb teistele edasi.

Esimesele murele sai Sille vastuse Piretilt, meie kogukonnajuhilt:

“Siin olen mina, kes vajadusel saab sekkuda. Kui on pretensioone, tuleks sellest kohe meile teada anda. Kuna töötasu maksame välja tööle järgneval nädalal, on meil 7-päevane aken, kus saame vajadusel ka makset kinni hoida. Siin on kokkuleppe küsimus, töö tegijaga tuleks esmalt alati kohapeal mured ära lahendada, aga kui ei jõua kokkuleppele, siis Duuabl on olemas. Töö kvaliteedi eest vastutab alati muidugi Tegija ise. Teenuse tellijana rakendus sulle Eesti seadusandlus. Riskide maandamiseks vali Tegija alati ka arvustuste järgi. Kõik hinnangud, kommentaarid Tegija profiilil on head eelinfo allikad. Kui teed halba tööd ja saad viletsaid arvustusi, siis pikka tulevikku platvormil ei ole. Turg teeb oma töö.”

Teise mure osas pidime tunnistama, et praegu on lahendus see, et kui pooled on omavahel kokku leppinud, aga töö saab teine Tegija, siis klient saab tellimuse tühistada ning teha uue. Kindlasti on võimalik rakendusse sisse viia arendus, mis teeks kokkulepete puhul töö nö broneerimise võimalikuks.

Meie jutuajamise lõppedes tunnistas Sille:

“Duuabl on absoluutselt ideaalne koht tegelikult pisitööde tegemiseks. Kunagi mäletan, et otsisin remondimehi kuldsest börsist, täielik ettevõtmine ja nagu kiviajas oleks. Duuabl platvormilt Tegija tellimine on lihtne ja olen soovitanud ka sõbrannadele, et kui neil midagi vaja kodus teha, siis rakendusest saab päris lihtsalt ja kiiresti abi.”

Telli Insil Puhastusteenused Duuabl rakendusest!