Kes toimetavad iduettevõtte Duuabl kulisside taga? Järgmisena tutvustame teile Kaspar Triebstoki, kes on Duuabl tehnoloogiajuht ja kaasasutaja.

Miks otsustasid Duuabliga liituda?

Liitusin Duuabl (esilgse Handies) tegemistega 2016. aastal, kui olime just selle mõtte ja nägemusega välja tulnud. Nägin kiiresti areneval tööampsuturul potentsiaali ja tahtsin selle kohta rohkem teada saada. Aare võttis ideest tuld ja tal oli selge arusaam, kuidas Duuabl tuleks üles ehitada.

Toona oli minu jaoks igati normaalne pea ees vette hüpata ja toodet arendada; lihtsalt, et näha, mis sellest välja tuleb. Ehkki me oleme palju muudatusi teinud, on põhimõte samaks jäänud – aidata inimestel oma aega ja raha valitseda.

Kuidas sa kirjeldaksid Duuabl töökultuuri?

Duuabl on loodud vabalt inimeselt vabale inimesele. See on igas mõttes vaba. Vaba bürokraatiast – kõik mõtted on teretulnud ja leiavad kaalumist. Vaba ajast, sest töötad endale sobival ajal, kõige tähtsamad on saavutused. Vaba hierarhiast, sest meil on horisontaalne organisatsioon. Vaba jamast, sest kui miski ei meeldi, siis muuda seda ja meeskond toetab sind. Kõige tähtsam: meie kultuur aitab kasvada.

Miks sa valisid töötamiseks selle sektori?

Olen kogu elu insener olnud. Selle ühitamine toote ja äriga on alati minu eesmärk olnud ning just seda ma Duuablis teha saangi. Kui tehnoloogia kõrvale jätta, siis on kõigile kasulik, kui aitad inimestel iseseisev olla ja oma elu üle kontroll haarata, pakkudes neile ilma vahendajata hästi tasustatud ja hinnatud tööd.

Mis on eduka meeskonna loomise põhitegurid?

Sellest räägitakse liiga palju, aga arusaadavus ja õige suhtumine aitavad palju kaasa. Ei tohi kasutada ärižargooni, tuleb vabaneda bürokraatiast ja ennastkahjustavatest protsessidest ning mitte lubada poliitikat kontorisse. Need on peamised tegurid, mis aitavad tervislikku töökeskkonda kujundada. Paistab, et see annab tulemusi.

Kuidas sa jagad oma aega töö- ja eraelu vahel?

Minu töö- ja eraelu on üpris tasakaalust väljas. Mul oli eesmärk sel aastal tiba rahulikumalt võtta, aga töö plaane vaadates pole ma kindel, et see niipea õnnestub. vaadates pole ma kindel, et see niipea õnnestub. Töö vaimse tervise ja enese arendamisega aitab eesmärgid saavutada.

Liitu Duuabl meeskonnaga!