Kas otsid usinat asjatundjat, kes aitaks kodus pisi- või komplekstöödega, alustades lampide paigaldamisest lõpetades kapitaalremondiga? Või on Sul endal kuldsed käed ja soov lisaraha teenida? Kas oled väsinud töö või klientide otsimisest, kalli firma palkamisest? Appi tuleb tööjagamisplatvorm Duuabl (endine Handies)!

Mis on Duuabl?

Selleks, et seaduslikult oma teenuseid osutada, peab asutama oma ettevõtte või pakkuma oma teenuseid kui FIE. Seaduslikult ei või muul moel äritegevust teha, kui muidugi välja jätta jagamismajanduse platvormid.

Duuabl on usaldusväärne ja mugav vahelüli tööde ja töö tegijate vahel ehk teisisõnu tööjagamisplatvorm. Enam ei pea teenuse osutajad või tööde teostajad nägema tohutult vaeva klientide leidmisega. Platvorm lihtsustab kogu müügi- ja teenuse osutamise protsessi ning teeb suure osa vajalikust paberimajandusest isegi ära.

Oma ettevõte või Duuabl platvorm?

Duuabl võimaldab oma teenuseid osutada nii füüsilise isikuna kui ka ettevõttena. Liitumine on tehtud kõigile kättesaadavaks – pole vaja stardikapitali, turunduseelarvet ega kodulehte. Saad kohe alustada töö tegemisega.

Mis põhiline, kliendid leiavad ise Tegijad ülesse – vaja on ainult luua esinduslik profiil ja hoida silm peal jooksvalt pakutavatel töödel. Pole vaja ennast reklaamida sotsiaalmeediagruppides, luua kodulehte ega seadistada Google reklaame. Kõik lepingud ja arved tulevad iga alustatud tööga automaatselt kaasa ning ettevõttena oma teenuseid osutades peab ainult need omakorda raamatupidamisse edastastama.

Handies

Räägime rahast!

Enamus Tegijaid ehk teenuse pakkujaid Duuabl platvormil on füüsilised isikud või ühemehefirmad. See tähendab, et kogu tulu läheb otse teenuse osutajale. Ei lisandu ruumide, tööjõu või püsikulusid.

Väiketööde teostamise hinnad on hetkel turul ebanormaalselt kõrged, kuid reaalne töö teostaja saab sellest minimaalse osa. Vaata allpool olevast tabelist, kuidas jaguneb 100€, kui tööd osutab ettevõte ja kui Duuabl Tegija.

Ettevõte

Duuabl Tegija